Haber

4K Çıkışlı ve DLSS’li Nintendo Switch Pro çıkış tarihi 2022 olabilir

Nintendo, dün gece grubun en yeni üyesini ortaya çıkararak herkesi şaşırttı. Çoğu söylenti Switch Pro’nun açıklanmasına işaret ettiği için, birçoğu açıklamayla hazırlıksız yakalandığı için haberler her türlü farklı tepkiyle karşılandı.

Aylardır, oyun topluluğunun söylentileri Switch Pro’ya olan takıntısı oldukça istikrarlı bir şekilde büyüyor – ancak Nintendo’nun kendisi bu cephede sessiz kaldı. Dün geceki açıklamanın ardından pek çok kişi bir Switch Pro için umutlarından vazgeçiyor.

Yine de, birçoğu hala daha güçlü bir Switch’in hala yolda olduğunu iddia ediyor – ve Jeff Grubb’un yorumlarına göre – Switch Pro hala gerçekleşebilir.

Nintendo Switch Pro 4K + DLSS hala geliyor olabilir, ancak 2022’de

Jeff Grubb, birçok taraftarın OLED modelinin gerçekten de başından beri söylentili Switch Pro olup olmadığı sorusuna yanıt vermek için Twitter’a gitti. Cevabı, DLSS ile 4K video çıkışı sunacak olan Switch Pro için yayınlanan bir 2022’yi sürekli olarak duyduğu oldu.

Donanım açısından, Switch OLED modeli, 7 inçlik OLED ekran dışında, orijinal Switch ile neredeyse aynıdır. Bu nedenle, konsol sürümü orijinalinden o kadar büyük bir sıçrama değil – bu da Switch kullanıcılarının yakın zamanda gerçekten yükseltme yapmak zorunda hissetmeyeceği anlamına geliyor.

Şimdiye kadar Nintendo, Nintendo Switch Pro’nun varlığı hakkında yorum yapmadı, ancak 2022 sürümü oldukça gerçekçi geliyor. Ayrıca Jeff Grubb, Nintendo’nun konsol türevlerini gerçekten sevdiğini – bir sonraki konsola geçmeden önce DS’nin birkaç versiyonunu yayınlamış olmasıyla – hızlı bir şekilde belirtti.

Ne olursa olsun, bu bir Nintendo Switch hayranı için oldukça heyecan verici bir dönem – Legend of Zelda: Breath of the Wild devam filmi de dahil olmak üzere birçok harika oyun yolda.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaHaber