Haber

AirPods Max Firmware 3E756 Düzeltmeler ve İyileştirmelerle Birlikte Çıkıyor

Apple, AirPods Max için 3E756 adlı yeni bir ürün yazılımı güncellemesi yayınlıyor. Güncelleme dönemi olmamasına rağmen gelen bu güncelleme haberi, bunun bir hata düzeltme sürümü olduğunu oldukça ortaya koyuyor.

Yeni AirPods Max Firmware 3E756, Dünyanın Her Yerindeki Kullanıcılar İçin Geliyor

AirPods Max kullanıcıları, bir süredir pahalı yeni kulaklıkları için ürün yazılımı güncellemeleri alıyor. Kullanıcıların karşılaştığı ultra düşük güç modu sorununu gideren son güncelleme Mart ayında yayınlandı.

Samsung’un SmartThings Uygulaması, iPhone ve iPad’deki Home Uygulamasını Kaldırıyor

Yeni 3E756 donanım yazılımının AirPods Max kullanıcıları için masaya ne getirdiği bu noktada kesinlikle belli değil. Ancak geçmişte bir dizi hata düzeltmesinden geçirildiğimizi düşünürsek, bunun hiç de farklı olmadığını varsayıyoruz.

AirPods Max Sürümüne Nasıl Bakılır?

AirPods Max’inizin şu anda hangi donanım yazılımında olduğunu kontrol etmek istiyorsanız, önce kulaklığı iPhone veya iPad’inize bağlayın ve aşağıdaki adımları izleyin:

  • Ayarlar uygulamasını başlatın ve ardından Bluetooth’a dokunun.
  • Şimdi AirPods Max kulaklığınızın yanındaki “i” düğmesine dokunun.
  • Donanım Yazılımı Sürümünü Kontrol Edin ve size şu anda hangi donanım yazılımında olduğunuzu gösterecektir.

Bu konuda AirPods Max’inize veya herhangi bir AirPod’a güncellemeyi zorlamanın bir yolu yoktur. iPhone ve iPad’inizi yanınızda bulundurun, güncelleme otomatik olarak indirilmeli ve kurulmalıdır.

Bu güncellemede dikkat çeken bir şey varsa, okuyucularımızı bu konuda bilgilendireceğiz. O zamana kadar, en son güncellemenin size gönderilip gönderilmediğini bize bildirin.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaHaber