Oyun

Akıllı Minecraft Modu, Oyunculara Zaman Kazandırıyor

Minecraft’ta istedikleri yerleşimleri oluşturmak için kendilerini sürekli olarak bozuk arazileri doldururken bulan oyuncular, onlara çok büyük bir zaman kazandıracak yeni bir moda sahipler. Bu mod “Delik Dolgu Modu” olarak adlandırılır ve adından da anlaşılacağı gibi, dünyadaki kraterleri farklı bloklarla doldurur. Patlamalarından dolayı yerde oluşan doğal delikleri doldurabilen bu mod aynı zamanda yapılarınızın sağlam olmasını ve projeleriniz bittiğinde her şeyin düzenli görünmesini sağlayacaktır.

Paylaşılan bir video, modun farklı kraterleri veya farklı bloklarla tek biçimli olmayan alanları doldurduğunu gösteriyor.

Reddit’te paylaşılan bir yazı Delik Doldurucu Modunun, oyuncuların beklediği gibi sadece kir veya diğer yaygın blok türlerini değil, su veya lav ile de doldurabileceğini vurguladı. Bunun tamamen yeni bir özellik mi yoksa sadece vurgulanmaya değer bir özellik mi olduğu belli değil, ancak bir süredir yayında olan ve herhangi birine layık bir ek olan moda tekrar dikkat çekti. Minecraft modları kullanmaya zaten açıklarsa oyuncuların oyunları.

Yaratıcı sitesinde modun bir önizlemesi, “Delik Doldurma Modu, genellikle Creeper patlamalarının neden olduğu can sıkıcı ve sıkıcı delikleri doldurma görevini ortadan kaldırmak için oluşturuldu” dedi. “Ancak, hemen hemen her yerde kullanılabilir.” diye de ekledi.

Modun indirilebileceği yaratıcı sitesinde, bu modun eklediği aracın oyuncuların kullanabileceği bir dizi farklı sürümü olduğunu açıklıyor. Alanları kirle dolduran “Temel” delik doldurucular için tarifler ve “doldurma bloğunu otomatik olarak çevredeki alanla eşleştirmek için elinden gelenin en iyisini yapan” bir “Akıllı” araç mevcuttur. Oyunculara araziyi doldururken farklı seçenekler sunmak için mod içinde geri alma işlevi ve “Koru Modu” gibi diğer seçenekler de mevcuttur.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaOyun