Donanım

Alphacool, Rise Aurora 120mm Fanı Tanıttı, İşte Özellikleri ve Fiyatı

Alphacool diğer fanlara kıyasla RGB aydınlatma, yüksek hız ve yüksek statik basınç sunan Rise Aurora 120mm fanını duyurdu. Bu fan, kanatları aracılığıyla etkileyici miktarda RGB aydınlatmaya ve fanın ön tarafında gösterilen bir RGB halkasına sahiptir; söz konusu ürün şu anda Alphacool’un web sitesinden 16.29 € veya yaklaşık 20 $ karşılığında satın alınabilir.

Rise Aurora 120mm fan, RGB aydınlatma ve yüksek performans arasında harika bir denge sunar

Rise Aurora 120mm fan, 3.17 mm/H₂O statik basınç ile maksimum 2.600 RPM hıza sahip olduğundan, sunduğu yüksek statik basınç ve hızlı fan hızı sayesinde radyatörlerle çalışmak için idealdir. Bu özellikler, bir radyatörün suyu PC’nizin daha sıcak bileşenlerine dönmeden önce soğutabilmesini sağlar. Yüksek statik basınç, bileşenlerinizi soğutmak için potansiyel olarak daha fazla hava çekebileceğinden, bilgisayar kasası fanı olarak da kullanılabilir.

Fan ayrıca PWM kontrollerine sahiptir, yani ihtiyaç olmadığında fan tamamen durdurulabilir ve daha düşük hızlarda bu fan neredeyse sessizdir ve hatta önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlayabilir. Tam hızda, bu fan, fanın göbekte kullandığı manşon tarafından elde edilen maksimum 31,5 dBA gürültü seviyesi üretir.

Hem fan kanatlarında hem de ön tarafta bulunan bir RGB halkasında birçok RGB aydınlatmaya sahiptir. Işığı dağıtmak ve herhangi bir spot aydınlatmayı önlemek için 20 adreslenebilir RGB LED ve gömme difüzör içerir; bu, eşit LED ışığı sağlar ve neredeyse tüm PC veya oyun kurulumlarında fanın önemli ölçüde daha temiz görünmesini sağlar.

RGB aydınlatması, bir JST 3 pimli konektör aracılığıyla kontrol edilir, ancak bunu anakartınıza veya bir RGB denetleyicisine bağlamak için bir adaptör kullanılabilir. Bu fan şu anda Alphacool’un web sitesinde yaklaşık 20 $ veya 16,29 € fiyatla mevcuttur.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaDonanım