Haber

Amazon bulut oyun servisi Luna, 21 Haziran ve 22 Haziran’da Prime üyelerine açılacak

Amazon, 21 ve 22 Haziran’da, belirli ülkelerde Prime üyelerinin Bulut oyun akış hizmeti Luna’ya erişmesine izin vereceğini duyurdu.

Daha önce, Luna’yı test etmek için, desteklenen Fire TV cihazlarından erişim talep etmek veya kaydolmak gerekiyordu.

Şirket bir güncellemede, “Ancak yalnızca bu sınırlı süre için, ABD anakarasındaki herhangi bir Prime abonesi, Luna’nın yedi günlük deneme sürümünü hemen başlatabilecek” dedi.

Luna, Windows PC, Mac, Fire TV ve web üzerinden iPhone, iPad ve “belirli Android telefonlarda” kullanılabilir.

7 günlük deneme süresi boyunca GRID, Metro Exodus, Control gibi oyunlara erişebilir ve oynayabilirsiniz.

“Aylık 5,99 ABD doları erken erişim fiyatı yalnızca Luna erken erişim sırasında geçerlidir. Luna+ aboneliğiniz, Luna erken erişim süresi sona erdikten sonra geçerli aylık abonelik fiyatı üzerinden yenilenecektir” denildi.

Luna’yı Luna Controller, PS4, Xbox One dahil uyumlu bir oyun kumandası ile oynayabilir ve belirli Bluetooth kumandaları veya klavye+fare ile oynayabilirsiniz.

Luna’daki Ubisoft+ kanal betası, Ubisoft’un buluttan oynanabilen, büyüyen yeni ve favori oyunlarından oluşan bir kitaplığı içerir.

Belirli oyunlar için yakında 4k ile 1080p/60fps’ye kadar oyunlar oynayabilirsiniz.

Film veya müzik akışından farklı olarak, bulut oyunları 1080p’de saatte 10 GB’a kadar tüketebilir.

İki günlük alışveriş çılgınlığı, Prime üyelerine moda, elektronik, oyuncak, ev dekorasyonu, otomotiv ve daha fazlası dahil olmak üzere her kategoride 2 milyondan fazla fırsat sunacak.

Prime Day, ABD, Birleşik Krallık, BAE, Türkiye, İspanya, Singapur, Suudi Arabistan, Portekiz, Hollanda, Meksika, Lüksemburg, Japonya, İtalya, Almanya, Fransa, Çin, Brezilya, Belçika, Avusturya’daki üyelere açıktır.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaHaber