AndroidHaber

Android Apple Music Beta yeni özelliklerle güncellendi

Apple’ın kendi cihazlarında zaten mevcut olan Apple Music uygulamasının Android beta test sürümü Uzamsal Ses desteği ile güncellendi.

Android için Apple Music Beta Güncellendi

Betaya kaydolmak çok kolay. Bunun için bu linke tıklamanız yeterli. Kaydolduktan sonra, Android’deki Apple Music uygulaması için beta güncellemelerini almaya başlayacaksınız.

Beta uygulamasının en son sürümü, Uzamsal Ses ve Kayıpsız Ses deneyimi için bazı özellikler sunuyor. Apple Music’te bir şey çaldığınızda, Şu An Çalınan ekranında, o anda çalmakta olan parçanın Dolby Atmos / Uzamsal Ses veya Kayıpsız’ı destekleyip desteklemediğini söyleyen bir rozet görebiliyorsunuz.

Apple, Dolby Atmos’un yalnızca uyumlu cihazlarda kullanılabileceğini söylüyor. Dolayısı ile donanım sınırlamaları nedeniyle bu özelliğe hiç erişemeyebilirsiniz.

İşte Apple’ın yayınladığı güncelleme notu:

Bu güncellemede, Apple Music, lansman sırasında mevcut olan Dolby Atmos’ta binlerce parça ile uyumlu cihazlarda uzamsal dinleme ekler.

Diğer güncellemeler şunları içerir:

• Kayıpsız Ses, eksiksiz ses deneyimi için bit bit doğruluklama özelliği.

• Otomatik Crossfade, kesintisiz bir deneyim için her şarkıyı bir sonrakiyle harmanlayan yeni bir dinleme yolu.

• Çevrimiçi arama ile favori müziklerinizi daha kolay bulmanızı sağlayan kitaplıkta arama geliştirmeleri.

Bu özellikleri herkesten önce deneyimlemek istiyorsanız, Apple Music’in beta APK’sına hemen kaydolmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaAndroid