En İyiOyun

Android için en iyi 6 ücretsiz minyon oyunu

Minyonlar, çok sevimli küçük sarı film karakterleridir. Bu karakterler o kadar çok sevdiler ki kısa zamanda çok popüler oldular. Bugüne kadar Minyonlar ile ilgili çok sayıda film, uygulama ve oyun geliştirildi. Biz de bu yazıda sizler için Android’deki en iyi minyon oyunlarını bir araya getirdik. İşte Android akıllı telefonunuz üzerinden oynayabileceğiniz en iyi Minyon oyunları.

Minion Rush: Çılgın Hırsız

Bu minyon oyunları listesine ekleyeceğimiz ilk oyun, Google Play Store’da indirmeniz gerekiyor ve istatiksel olarak 1 milyardan fazla telefon zaten bunu yaptı. Dünyanın dört bir yanındaki cep telefonlarına bu oyun zaten indirildi ve çok sevildi.

Bu video oyununda zıplama ve koşma becerilerinizi göstermeniz gerekecek tüm farklı seviyeleri boyunca hiç yapmadığınız gibi. Filmlerin en ünlü haritalarında yolunuza çıkacak farklı engellerden kaçmak için hareket edebilirsiniz daha doğrusu hareket etmelisiniz. Video oyunu kontrolleri basittir, böylece herkes minyonlarla maceraların tadını çıkarabilir.

Haritaları tamamlayıp görevlerde ilerledikçe, hız arttırıcılar (yarış video oyunlarında her zamanki gibi), garip sürprizler yaşayacaksınız ve farklı görünümler veya kıyafetler ve nesneler gibi birçok ödülün kilidini açabileceksiniz. Macera boyunca, minyonunuzu kişiselleştirmek için görünümler açısından çok çeşitli stiller bulacaksınız ve hepsinden iyisi, video oyununun çok iyi grafiklere ve sizi tamamen şaşırtacak görüntülere sahip olmasıdır. Şüphesiz tavsiye edilenlerden biridir.

İndirmek İçin Tıklayın

Minion Shooter

Bu video oyunundaki amacınız dünyadaki son kahve bitkisini (Kahve olmasaydı ne yapardık!) kötü canavarlar ve uzaylılardan korumak. Bu video oyunundaki tüm maceranız boyunca, zaman zaman sizi şaşırtacak farklı iklimlerde 100’den fazla seviyeye sahip olacaksınız. Hepsi sizi teste tabi tutacak farklı beceri, teknik ve silahlara sahip 10 farklı patron veya patronla karşılaşacaksınız.

Tüm bu seviyeler boyunca, video oyununun size sunduğu 3 farklı oyun modunda tüm bu yaratıklara karşı savaşırken para ve enerji elde etmeniz gerekecek. Grafiklere ve görsellere gelince, bunların güncel, iyi tanımlı ve aynı zamanda basit bir oynanışa sahip olduğu, tüm izleyiciler için bir oynanışa sahip olduğu söylenebilir. 13 dilde bulabilirsiniz.

İndirmek İçin Tıklayın

Surprise Eggs

Sürpriz Yumurta, minikler için oldukça alternatif bir minyon oyunudur.Çikolatalı yumurta simülatörü olduğu için, bu yumurtaları bir minyon görünümü ile beğeninize göre özelleştirebilirsiniz. Toplamak için 300’den fazla çikolatalı yumurta oyuncak var, bu nedenle daha önce de söylediğimiz gibi, evde küçükleri iyi vakit geçirmek için eğlendirmek en iyisidir.

Oynanabilirliğine gelince, öğrenmesi ve eğlenmesi çok kolay. Video oyununun amacı temelde her yumurtanın ne sakladığını açıklayın. Onu elde etmek için, onu açana kadar sayısız kez vurmanız gerekecek. Yumurtayı açtıkça deneyim kazanacak ve daha fazla yumurta açabilecek, diğer seviyelerin kilidini açabilecek ve çok daha fazlasını yapabileceksiniz. Video oyunu 8 farklı arka plana sahiptir ve günlük girdiğiniz için ödüller alacaksınız ilerlemek için kullanışlıdır.

İndirmek İçin Tıklayın

Free Banana Rush Adventure

Bu video oyunu, dünyası için minyon formunda para toplarken size saatlerce eğlence sunacak. Her seviyede toplayabildiğin kadar çok para toplamalısın. Bu nedenle, bir sonrakine geçin ve size farklı özel yetenekler kazandıracak ödüller kazanmaya devam edin. Yukarıdakilerin hepsine ek olarak, ayrıca sizi geçmeye çalışacak tren ve kamyonlarla birlikte dev duvarlar ve duvarlar bulacaksınız.

Tur boyunca özel mektuplar bulacaksınız, bir sonraki seviyeye geçmek için toplamanız gerekecek. Video oyununun oynanışı, bu minyon oyunu olduğundan oldukça basit kontrollere sahiptir. tüm izleyiciler için yapılmış, ve hepsinden önemlisi, grafikleri 3D olarak yüksek kalitededir.

İndirmek İçin Tıklayın

Banana Fall Guys Party: 3D Royale Nakavt

Listeye bir minion oyunu daha ekledik. bu somut olarak oldukça komik bir dövüş oyunu diğer insanlarla çok komik anlar yaşayacağınız. Etkileyici hareketlere sahip bir minion karate dövüşçüsü olacaksınız. Belli ki tamamen silahsızsın, ama en iyi silahlarınız tekmeleriniz ve yumruklarınız olacak düşmanlarını öldürmek için. Tüm bunlara ek olarak, düşmanlarınızın darbelerini engellemek için şaşırtıcı beceriler kullanabilirsiniz.

Video oyunu sırasında 7 farklı karakter seçebilirsiniz. Güncellemeler boyunca farklı karakterler ve haritalar eklerler. video oyunu Tamamen bedava Ve grafikleri açısından, mobil ve 3D versiyonlar için oldukça iyiler. Oynanışı çok basit ve sezgiseldir, bu nedenle her oyunda bölmeye başlamak için video oyununa ulaşmak uzun sürmez.

İndirmek İçin Tıklayın

Minion Wire

Minion Wire’da kendinizi bir adamın vücuduna koyacaksınız. Orijinal minyonlardan oldukça farklı yaratıklar. Her ihtimale karşı başka bir eğlenceli seçenek eklemek istedik, Google Play Store’daki tüm minion oyunlarını zaten biliyorsunuzdur. Bu video oyununda çok komik bir şekilde büyüyen küçük bir virüs gibi çok küçük bir yaratıkla başlayacaksınız.

Büyümesi için ne yapman gerekecek? Onu germek için yaratığı parmaklarınızla hareket ettirmeniz gerekecek, parmaklarınla ​​olabildiğince uzağa gitmeye çalışıyorsun. Yavaş yavaş seviye atlayacak ve karakterlerin rengi değişecektir. İlerlemenizi artırdıkça ve seviyeleri tamamladıkça, benzersiz olacak ve onları asla görmeyeceğiniz birçok başka yaratığın kilidini açacaksınız, ama evet, her biri daha eğlenceli. Video oyunu oldukça ilgi çekici, çok basit olsa bile söylenmelidir.

İndirmek İçin Tıklayın

 

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaEn İyi