AndroidEn İyi

Android için en iyi 8 termometre uygulaması

Android için en iyi 8 termometre uygulaması

Cep telefonunuzu bir termometreye dönüştürmek ister misiniz? Android için en iyi termometre uygulamaları sayesinde, çevresel, meteorolojik ve vücut ölçeklerine dayalı olarak sıcaklığı ölçebilirsiniz.

Günümüzde mobil cihazlar, yeni teknolojilere uyarlanmış birçok fonksiyon ve özellik ile piyasaya çıkmaktadır. Öyle ki, cep telefonunuzun dahili pil sıcaklığının ne olduğunu ve cep telefonunuzu optimize etmek için püf noktaları bilmek mümkün.

Ancak pek çok telefon dahili olarak sahip olduğu termometre benzeri bir aracı kullanmanıza olanak sağlamıyor. Ama merak etmeyin, Android Bu konuda size yardımcı olabilecek birçok uygulama içeriyor. Bu uygulamalar yararlandığı bazı özellikler sayesinde sıcaklığı ölçmenize yardımcı oluyor. 

Android için en iyi 8 termometre uygulaması

Android için en iyi termometre uygulamaları

  • Termometre ++
  • Thermometer
  • AccuWeather
  • Yahoo Hava Durumu

Sizler için derlediğimiz en iyi termometre uygulamaları ile çevreyi, ve vücudunuzun sıcaklığını ölçebilir, ayrıca nem ve benzeri bilgiler hakkında da detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Termometre ++

Termometre ++

Termometre ++, Android için geliştirilmiş en iyi termometre uygulamalarından biridir. Bulunduğunuz dış ortamın sıcaklığını ölçmek için tasarlanmıştır. Ölçme yeteneğine sahiptir, sıcaklık, basınç, nem alana veya yere göre belirlenir ve ölçümleri kolaylaştıran bir harita içerir.

Sadece haritayı araştırıp yeri işaretlemeniz yeterli, sistem size gerekli bilgileri verecektir. Ayrıca, uygulama bir Santigrat (° C) ve Fahrenhayt (° F) dönüştürücü sunar ki oldukça verimlidir. Şüphesiz bu her kullanıcının cep telefonunda olması gereken araçlardan bir tanesidir.

Thermometer

Termometre uygulaması

Thermometer, Android için alternatif termometre uygulamalarından bir tanesidir. Bununla sıcaklığı ölçebilir (° C veya ° F) dış ortam, nem ve iklim hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kullanımı oldukça basittir ve sade bir arayüzü vardır.

Sadece bu değil, aynı zamanda hakkında bilgi verme işlevini de yerine getirir. mobil cihazınızın sıcaklığı ve ilgili tahminleri alabilirsiniz. En doğru sonuçları alabilmek için cihazı serin bir yerde muhafaza etmeniz gerekir.

AccuWeather

AccuWeather bulunduğunuz yere göre hava durumunu detaylı bir şekilde öğrenme fırsatı veren bir uygulamadır, aynı zamanda size saatler, haftalar ve aylar için doğru hava durumu bilgileri ve tahminleri sunar.

Bu yetmezmiş gibi, oda sıcaklığı gerçek zamanlı güncellemeler ve sizin için birden fazla seçenek içeren bir harita içerir.

Yahoo Hava Durumu

Yahoo Hava Durumu

Yahoo Hava Durumu, Android için en iyi termometre uygulamalarından biridir

Yahoo Hava Durumu meteorolojik koşullar ve çevre sıcaklığını ölçmek için harika bir uygulamadır. Yahoo Hava Durumu, gerçek kullanıcılar tarafından gönderilen keskin ve kaliteli görüntüler ile hava durumunu kullanıcıları ile paylaşır. Bunun yanında oldukça iyi bir tasarıma sahiptir.

Yahoo Hava Durumu’unun sunduğu hava durumu, saat ve tarih, ısı ve rüzgar haritaları, nem sensörü, yağmur ihtimali ve diğer birçok fonksiyon vardır. Parmağınızı ekranda her iki yönde kaydırarak tüm bilgilere erişebildiğiniz için kullanımı kolaydır.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaAndroid