Oyun

Apex Legends: King’s Canyon 29 Haziran’da Geri Dönüyor

Apex Legends Genesis Koleksiyonu
Apex Legends Genesis Collection Etkinliği, hayranların en sevdiği şeylerden bir tanesini geri getiriyor

Apex Legends Sezon 9, ciddi ağ sorunları ve bolca hata ile oldukça zorlu bir başlangıç ​​yaptı. Ancak Respawn Entertainment, chat sorunlarını hafifletmek için sunucuların genel durumunu iyileştirmenin yanı sıra kalan birçok sorunu düzelterek aynı hızla geri döndü.

Bu noktada, Apex Legends muhtemelen bir kişinin alabileceği en iyi battle royale oyunlarından biri – oyun her yeni güncellemede daha iyi olmaya devam ettiği için seviliyor. Oyun, Respawn’ın kaliteli ve sık güncellemeler sağlamaya olan bağlılığı sayesinde oyun, türünün en iyilerinden biri ve gerçek bir kültürel fenomen haline geldi.

Apex Legends için düzenlenecek olan Genesis Collection Etkinliği, oyuncular tarafından çok sevilen King’s Canyon ve Skull Town’u geri getiriyor.

Genesis Collection Etkinliği; Apex Legends’a başka neler geliyor?

Genesis Collection Etkinliği 29 Haziran 2021’de başlıyor ve 13 Temmuz 2021’e kadar devam ediyor. Sezon 0’dan beri takılıp kalmış hayranlar için bu özellikle heyecan verici bir zaman çünkü sonunda orijinal King’s Canyon’daki işlere geri dönüyorlar. 3. Sezon World’s Edge ile birlikte rotasyona geri dönüyor.

Haritalar, hem Trios hem de Duos’ta standart 1 saatlik rotasyonlarda sunulacak ve bu, nostaljinin başlaması ve sürmesi için yeterli olacak. Hayranların favorisi olan Skull Town sadece Trios ve Duos’a değil, aynı zamanda son derece heyecan verici olan Arenas’a da geri dönüyor, çünkü alan eğlenceli bir arena atıcı deneyimi için doğru miktarda kaotik ve klostrofobik.

Wattson için Buff’lar

 • Binbaşı Buff: Wattson artık Destansı ifadesiyle aynı anda birden fazla Nessie’yi haritaya yerleştirebilir.

Geliştirici Notu: Artık herhangi bir haritada aynı anda en fazla 20 Nessies etkin olabilir. Bu sınıra ulaşılana kadar, herhangi bir Wattson istediği kadar yerleştirebilir. Kapak vurulduğunda, şu anda en çok Nessies’e sahip olan Wattson’a ait en eski Nessie kaldırılır.

Apex Legends’da Wattson için gerçek bir “büyük buff” arayan hayranlar pek memnun olmayabilir. Bununla birlikte, Wattson’ın zaten ne kadar güçlü olduğu düşünülürse, belki de gerçekten o kadar da bir tutkuya ihtiyacı yoktur – özellikle de Fuse hala burada, yüceltilmiş bir havai fişek operatörü olarakyken.

SİLAH DENGESİ GÜNCELLEMELERİ

P2020

 • Ateş Hızı 6.25’ten -> 7.0’a yükseltildi
 • Temel Cephane 12’den -> 14’e yükseltildi
 • Lvl 1 Mag 14 -> 16’dan artırıldı
 • Lvl 2 Mag’den 16 -> 18’e yükseltildi
 • Lvl 3 ve Lvl 4 Mag’den 18 -> 21’e yükseltildi

30-30 Tekrarlayıcı

 • Biraz artan mermi hızı
 • 0,5 saniyeden daha az şarj süresi -> 0,35 saniye

Uzun Yay

 • Hasar 55 -> 60’tan artırıldı
Apex Legends Genesis Koleksiyonu
 • Allfather’ın Gözü taramanın ortaya çıkma süresi 4 saniyeden 3 saniyeye düşürüldü.
 • Avın Canavarı süresi 35 saniyeden 30 saniyeye düşürüldü. Düşmanları düşürerek hala zaman eklenebilir.

Yama notlarının tam listesi için Apex Legends’ın resmi web sitesine gidin, buraya tıklayın.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaOyun