AppleHaber

Apple Beats Studio Buds Piyasaya Sürüldü; İşte Özellikleri ve Fiyatı

Apple Beats Stüdyo Tomurcukları

Apple sessizce yeni bir Beats kablosuz kulaklık çifti piyasaya sürdü. Beats Studio Buds, ABD’de resmi olarak 150 dolar gibi bir fiyat etiketi ile satışa sunuldu. Geçmişte yeni Beats kulaklıklarla ilgili birkaç rapor ve sızıntı paylaşılmıştı. Apple’ın yeni kablosuz kulaklıkları (TWS) tamamen yeni bir tasarıma sahip ve bir dizi özellikle birlikte geliyor. Siyah, beyaz ve kırmızı olmak üzere üç renk seçeneğiyle sunulan cihaz, ayrıca Aktif Gürültü Önleme (ANC) özelliğine sahip bulunuyor. Kulak içi kulaklıklar ayrıca oynatma kontrolleri, konum bul vb. ile birlikte geliyor. Yeni Beats Studio Buds Türkiye çıkış tarihi ve fiyatı henüz belli değil. Gelin şimdi bu cihazın teknik özelliklerine birlikte göz atalım.

Apple Beats Studio Buds özellikleri

Apple, Beats Studio Buds’ı piyasaya sürdü. Yeni TWS, kulak içi bir tasarıma sahiptir ve ANC, eller serbest Siri vb. özelliklerle birlikte gelir.

Studio Buds, AirPods Pro’ya benzer bir kulak içi tasarıma sahiptir. Ancak, uzatılmış gövdeye sahip değildir. Her kulaklık 5,1 gram ağırlığındadır. Kullanıcılar üç farklı boyutta silikon kulak ucuna sahip olacak. Her iki kulaklığın da uçlarında kontroller için fiziksel düğmeler bulunur. Kullanıcılar, müziği çalmak/duraklatmak veya bir telefon görüşmesini cevaplamak için düğmeye bir kez basabilir. İlerlemek için iki kez, geri atlamak için üç kez basmak yeterli. Kullanıcılar ayrıca ANC ve Şeffaflık Modu arasında geçiş yapmak için düğmeye uzun süre basabilirler. Cihaz ayrıca eller serbest Siri desteği ile birlikte gelir.

İddialara göre, yeni kulakiçi kulaklıklar, tek bir şarjla sekiz saate kadar dinleme süresi sunuyor. Şarj kutusu, toplamda 24 saat olmak üzere iki ek döngü sunar. ANC etkinleştirildiğinde, kulaklıklar beş saate kadar pil ömrü sunarken, kılıf 10 saat daha sunuyor. Kılıf bir USB Type-C kablosuyla şarj edilebilir. Kablosuz şarj desteğine sahip değildir.

Yeni Beats kulaklıklar, iOS ve Android cihazlarını destekler. Bunlar, Android’de Apple’ın Find My ve Find My Device desteğiyle gelen ilk Beats ürünleridir. Kullanıcılar, Studio Buds’larının son konumunu takip edebilir ve Bluetooth aralığında olup olmadıklarını bulabilirler.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaApple