HaberApple

Apple, büyük bir AirPods güncellemesi ile yeni özellikler sunacak

Apple'ın AirPod'ları Büyük Bir Güncelleme Alıyor

Halihazırda mevcut olan bir özellik, gelen mesajları telefonunuza uzanmak yerine AirPod’larınız aracılığıyla okuyan Siri ile Mesajları Anons Etme özelliğidir. iOS 15, benzer bir hizmet olan Duyuru Bildirimlerini ekler.

Siri’nin önemli, zamana duyarlı bildirimleri aynı şekilde okumasını sağlar. Hangi uygulamaları etkinleştireceğinizi seçebilirsiniz, böylece daha sonra ilgilenmeyi tercih edeceğiniz bildirimlerle sürekli olarak kesintiye uğramazsınız.

AirPods Pro veya AirPods Max’e sahip olacak kadar şanslıysanız, Find My uygulamasıyla çalışma biçimleri iOS 15’te daha da arttı. Eksik AirPod’lar güvenli bir Bluetooth işaretçisi gönderir ve herhangi birine ait başka bir Apple cihazı olduğunda – yakındadır, konumları bildirilir ve Find My uygulamanıza iletilir. İster kılıflarında ister kasanın dışında olsunlar, bir ton çalmalarını sağlamak için bir düğmeye dokunun. Onları geride bırakırsanız bir ayrılık uyarısı da alabilirsiniz.

Geçen yılki Spacial Audio özelliği artık tvOS ve M1 destekli Mac’leri kapsayacak şekilde genişletildi, bu nedenle AirPods’unuzla (Pro veya Max) Apple TV izliyorsanız, tam surround ses deneyimi yaşarsınız.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaHaber