Haber

Apple, Test İçin Geliştiricilere AirPods Pro Firmware Beta Sunacak

Apple ara sıra, sıradaki iOS, macOS, tvOS ve watchOS güncellemelerinin yeni bir beta sürümünü geliştiricilere sunar. Şirket şimdi de, geliştiricilere AirPods Pro ürün yazılımının yeni güncellemesinin beta sürümünü sunacak. Yeni beta ile gelen yenilikler kısa bir süre sonra yayınlanacak. Geliştiriciler, ürün yazılımı güncellemesinin beta sürümlerini resmi olarak halka açıklanmadan önce test edecek.

Apple, Test Amaçlı Olarak Geliştiricilere AirPods Pro Firmware Güncelleme Beta’yı Tanıtacak

Geliştiriciler için AirPods Pro ürün yazılımı güncelleme betasının duyurusu, indirme sayfası üzerinden yapıldı. Bu, iOS, iPadOS, macOS, tvOS ve watchOS için beta sürümlerinin mevcut olduğu web sayfasıdır. Apple, AirPods Pro ürün yazılımı güncellemesinin beta güncellemelerinin iOS ve macOS üzerinde belirli özelliklerin geliştirilmesine olanak sağlayacağını belirtiyor. Buna ek olarak şirket, Konuşma Hızlandırma ve Ortam Gürültüsünü Azaltma gibi özellikleri de etkinleştirecek.

AirPods Max Firmware 3E756, Düzeltmeler ve İyileştirmelerle Birlikte Şimdi Çıkıyor

Apple Geliştirici Programı üyeleri için ön sürüm “AirPods Pro” güncellemesi ileri bir tarihte sunulacaktır. Bu, AirPod’lar için iOS ve macOS’ta özelliklerin geliştirilmesine ve ayrıca Conversation Boost (ışın oluşturma) ve Ortam Gürültüsü Azaltma (gürültü bastırıcı) dahil olmak üzere yeni özelliklere olanak tanır.

Bu noktada, Apple, AirPods ürün yazılımı güncellemesinin herhangi bir beta sürümünü yayınlamıyor, bunun yerine, şirket şimdi ve sonra herkese açık bir sürüm yayınlıyor. Firmware güncellemesi cihaza otomatik olarak yüklenir ve manuel olarak indirip kurmanız mümkün değildir. Bu bize beta sürümünün geliştiricilere nasıl sunulacağını sorgulama fırsatı veriyor.

Diğer beta güncellemeleri gibi, Apple da geliştiricilere AirPods Pro ürün yazılımı güncellemesini indirebilecekleri bir profil sağlayacak. Bununla birlikte, Apple kararını uygular uygulamaz sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaHaber