Donanım

ASUS, ROG Spatha X Kablosuz MMO Oyun Faresini Piyasaya Sürüyor!

ASUS ROG Spatha X Kablosuz MMO Oyun Faresini piyasaya sürdü. 2016 yılında piyasaya sürülen ROG Spatha oyun faresinin halefi olan yeni mouse, orijinali gibi kablosuz bir tasarıma sahip bulunuyor. Bu oyun faresinin 24 Haziran’da piyasaya sürülmesi bekleniyor ve 150 $ fiyat etiketine sahip olması tahmin ediliyor.

Asus Spatha X Wireless MMO oyun faresi özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi

Spatha X Wireless MMO oyun faresi, 2,4 GHz kablosuz bağlantı veya USB 2.0 kablolu bağlantı yoluyla bağlanabilir. Bu, kullanıcıların bir PC’yi kablosuz dongle üzerinden ve diğerini USB kablosuyla bağlayarak bu fareyi bir PC’den diğerine kolayca değiştirmelerini sağlar ve bu da onu çift PC akış kurulumu için mükemmel kılar.

Kaynak: ASUS

Bu oyun bilgisayarının tasarımı orijinal Spatha oyun faresiyle aynı kalır ve avuç içi, fare tekerleği ve MMO düğmeleri üzerinde RGB aydınlatmaya sahiptir. Ek olarak, RGB aydınlatma, ASUS’un RGB aydınlatma yazılımı aracılığıyla kontrol edilebilir ve oyun kurulumunuzun daha fazla özelleştirilmesine olanak tanır.

Daha yüksek düzeyde doğruluk sağlayan yüksek oranda ayarlanmış 19.000 DPI optik sensöre sahiptir ve bu daha yüksek doğruluk, oyun oturumlarınız sırasında yüksek aksiyon anlarında bunu sağlar. Optik sensöre ek olarak, altın kaplamalı elektro bağlantı özelliğine sahip ROG Micro Switch’i kullanır ve bu oyun faresinin bir sonraki akış veya oyun oturumlarınız sırasında arızalanmamasını sağlamak için 70 milyon tıklama ömrü sağlar. Bu yeni mikro anahtar türü, 20 milyon tıklama ömrüne sahip Omron mikro anahtarına kıyasla çok daha uzun bir kullanım ömrü sağlar.

Bu oyun faresi harika bir pil ömrüne sahiptir, tam şarjla 67 saate kadar oynatma süresine veya USB Type-C kablosuyla yalnızca 15 dakika şarj edilmesine olanak tanır veya şarj yuvası 12 saate kadar kablosuz oynatma süresi sağlayabilir.

Spatha X Wireless MMO oyun faresinin 24 Haziran’da piyasaya sürüleceği belirtiliyor ve fiyatıyla ilgili resmi bir açıklama yapılmazken, çoğu kişi bunun 150$ fiyat etiketine sahip olacağını varsaydı!

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaDonanım