Oyun

Battlefield 2042 Battle Royale Modu Sunabilir

Battlefield 2042 EA ve DICE tarafından bu ayın başlarında resmi olarak açıklandı ve birçok potansiyel oyuncu tarafından çok iyi karşılandı. Battlefield 2042 şimdiden yılın en büyük oyunlarından biri olma yolunda. Birçok oyun sever hala uzun soluklu serinin bu sonraki bölümüne bir battle royale modunun dahil edilmesini umuyor. Bu mod henüz oyun için onaylanmamış olsa da, içeriden kayda değer bir kaynak bunun uzun vadede gelebileceğini söylüyor.

Çok güvenilir bir kaynak olan Tom Henderson’a göre Battlefield 2042, bir savaş oyun moduna sahip olabilir. Bu noktada, DICE’ın onayladığı tek modlardan biri Tehlike Bölgesi olarak biliniyor. Bu modla ilgili ayrıntılar şu anda oldukça seyrek, bu da nasıl çalışacağına dair bir fikrimiz olmadığı anlamına geliyor. Henderson’dan alınan bazı bilgilere göre, Hazard Zone, muhtemelen “daha geleneksel bir savaş kraliyeti” deneyimine dönüşecek.

Battle Royale türü, bu noktada yaklaşık beş yaşına yaklaşıyor olabilir, ancak yine de çoğu oyuncunun ortaya çıkan bir dizi nişancı oyununda aradığı en çok talep edilen özellik. Battlefield 2042 DICE’ın şu ana kadar yayınladığı bilgilere göre kendi başına oldukça etkileyici görünüyor. Fakat böyle bir oyun modu duyurulsaydı oyun için heyecanı muhtemelen daha da tırmanacaktı. Yine de, yeni henüz Battlefield için bir battle royale oyun modu onayı almamış olmamız, gelecekte böyle bir oyun olmayacağı anlamına gelmiyor.

Daha görmemiz gereken çok şey var. Battlefield 2042 22 Ekim’de PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox One ve PC için piyasaya sürülmeden önce muhtemelen oyunun çok daha fazlasını göreceğimiz bir EA Play Live etkinliği yapılacak. Yayıncı Electronic Arts’ın sergisi 22 Temmuz’da sona erecek ve şirketten bir dizi oyunla ilgili duyuruları içerecek.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaOyun