Oyun

Call of Duty: Vanguard Multiplayer’da Hardcore Modu nasıl oynanır?

Call of Duty: Vanguard’daki zor mod, sağlığı ve HUD’yi sınırlar ve dost ateşi sağlar. Multiplayer’da normal ve Hardcore arasında geçiş yapmak için Hızlı Oynat’ın yanındaki Filtre’yi seçin. sonra hardcore sekmesine gidin ve Hızlı Oynatma Filtresi olarak ayarla’yı seçin.

Seçildikten sonra, oyuncular hangi eşleşme türlerini arayacaklarını ve Savaş Hızı tercihini seçme seçeneğine sahip olurlar. Hardcore Modu, normal maç türlerinin tümüne sahiptir, ancak Champion Hill veya Western Front gibi benzersiz modların hiçbiri yoktur.

Hardcore Modu, stratejilerini ve tepki sürelerini test etmek isteyenler için büyük bir meydan okumadır. Hardcore Modu ayrıca, sağlık sınırlı olduğu için silahları, özellikle tabancaları seviyelendirmek için iyi bir yerdir.

Siper bulmak, düşmanları dinlemek ve pozisyon değiştirmek, Hardcore Modunda son derece önemli eylemlerdir çünkü öldürmeler göz açıp kapayıncaya kadar gerçekleşebilir. Hız ve oynanışta yeni bir değişiklik olacağından ve beceri gerektiren bir meydan okuma sunacağından, oyuncular Hardcore Modu denemeliler.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaOyun