Oyun

Call of Duty: Warzone, PS5 ve Xbox Series X için büyük bir güncelleme aldı

Activision, Call of Duty: Warzone için oldukça büyük bir görsel yükseltme yayınladı. Bu güncelleme, PlayStation 5 ve Xbox Series X platformlarında bu battle royale oyununu oynayan birçok kişiyi memnun edecek. Bu yükseltme özellikle de oyunda bulunan dokuları iyileştirir, yani karşılaştığınız şeylerin çoğunun normalden çok daha iyi görünmesi gerekir.

Bir bütün olarak, bu 4K doku paketi Xbox, PlayStation ve PC’deki oyunun tüm sürümlerinde şu anda indirilebilir. Ancak, bu güncelleme doğası gereği biraz farklıdır ve dokuların yalnızca 1440p’de çıktı alabilen platformlarda daha iyi görünmesini sağlayacaktır. Bu nedenle, PlayStation 4 ve Xbox One’ın temel sürümleri bu düzeyde bir yükseltmeye uygunluk sağlayamaz. Bunun yerine, bunu gerçekten kullanabilecek platformlar sadece PS5 ve Xbox Series X olacak. Xbox One X ve PS4 Pro’daki geliştirilmiş son nesil konsollar da bu yükseltmeyi uygun şekilde kullanabilecek.

Kendiniz için takılmayı düşünüyorsanız, yama PS4 ve PS5’te yaklaşık 7,6 GB ağırlığındadır. Bu doku paketinin Xbox sürümü yaklaşık 7.2 GB boyutundadır.

Call of Duty: Warzone şu anda, yaklaşık on gün önce başlayan dördüncü sezonunun ortasında. Bu son sezon beraberinde bir dizi yeni silah, oyun haritasında bazı değişiklikler ve yeni operatörler getirdi. 4. Sezon hakkında daha fazlasını okumak için, mağazada bulunan diğer her şeye buradan göz atabilirsiniz.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaOyun