Nasıl YapılırOyun

Deathloop Oyunu Kaydetme [Nasıl Yapılır]

Deathloop Oyunu Kaydetme [Nasıl Yapılır]

Deathloop’da ilerlemeleri kaydetmeniz önemlidir. Ancak bu, kelimenin tam anlamıyla döngüsel bir oyun olduğu için – aynı günü tekrar tekrar oynayacaksınız – budan kaçınmak tam olarak kolay değildir. Aslında, hiçbir şekilde kaydetme seçeneği yoktur. Ama endişelenmeyin; zira aşağıdaki adımları izlerseniz ilerlemelerinizin hepsi kaybolmaz.

Deathloop, Temel olarak dört zaman dilimine ayrılır: sabah, öğlen, öğleden sonra ve akşam. Bu zaman dilimlerinin her biri kendi misyonudur. Bu görevin bir parçası olarak tam olarak neyle uğraşmayı seçeceğiniz size kalmış, ama aslında bir Ölüm Döngüsü dört ana görevden oluşmaktadır. Her görevi tamamladıktan sonra yani yani tünellere dönüp kapıdan çıktığınızda oyununuz otomatik olarak kaydedilecektir.

Ancak görev alanındayken oyundan çıkmak isterseniz ilerlemeniz kaydedilmez. Bunun yerine, oyunu bir sonraki yükleyişinizde görevi baştan başlatacaksınız.

Bu tam olarak ideal değil – sonuçta bazı görevler oldukça uzun olabilir. Bunun önüne geçmek için dilediğiniz zaman tünellere geri dönün ve topladığınız tüm bilgiler size ait olacaktır (bunları talep etmek yeterli olacaktır. Kalıntıya sahip olmanız koşuluyla tüm öğeler de geri gelecektir). Ancak oyundan çıkarsanız, tüm bilgiler ve öğeler kaybolacak ve her şeyi yeniden yapmanız gerekecek.

Yani, kısaca: oyununuzu her istediğiniz anda kaydedemezsiniz:Ancak, bir süreyi her tamamladığınızda ilerlemenizi otomatik olarak kaydeder. Bu yüzden oyunu oynayın ve tasarruf etme konusunda endişelenmeyin – ama dışarıdayken oyundan çıkmamaya çalışın.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.