Oyun

DOOM Eternal Studio Redfall Geliştirmeye Yardımcı Oluyor

Bu ayın başlarında açıklanan ve 2021’in en dikkate değer yeni oyunlardan biri, Redfall oyunu. Bu oyun daha önce üzerinde çalışmış olan Arkane Studios tarafından geliştiriliyor.

Oyun av, ve oyuncuların Massachusetts’te küçük bir kasabayı ele geçiren vampirleri alt etmeye çalışacakları bir nişancı oyunu olarak ayarlandı. Arkane bu projenin baş geliştiricisi olsa da, stüdyo başka bir önemli Bethesda şirketinden yardım alıyor gibi görünüyor.

id Software’de animatör olan Jeff Senita’nın LinkedIn profiline göre stüdyonun bazı üyeleri Arkane’e yardım ediyor gibi görünüyor.

id Software’in Arkane’e yardım ettiğini duymak için o kadar da şaşırtıcı değil. Yıllar boyunca birçok Bethesda stüdyosu, genellikle çok fazla duyurulmasa bile, birbirleriyle bu şekilde çalıştı. id Software ve Arkane de birbirine oldukça yakın bir yerde bulunuyor ve her iki stüdyo da Teksas’ta yer alıyor. Bu nedenle, bu işbirliği çok mantıklı.

RedFall çıkış tarihi ve sistem gereksinimleri

Redfall çıkış tarihi ve sistem gereksinimlerine gelirsek, hala proje hakkında bildiğimiz pek bir şey yok. Oyunun önümüzdeki yaz piyasaya sürülmesi planlanıyor ve Xbox Series X ve PC platformlarına geleceği ifade ediliyor. Oyun için oynanış da henüz gösterilmedi, çünkü bu noktada gördüğümüz yayınlanan tek bir fragman.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaOyun