UygulamalarHaber

Ekran Görüntüsü Almadan Twitter’daki Bir Tweet’i Instagram Hikayelerinde Paylaşmak Artık Mümkün

Resmi Twitter iPhone uygulamasındaki yepyeni bir özellik sayesinde tweet paylaşmak artık çok hızlı ve kolay hale geldi.

Tweetlerin Ekran Görüntüsü Almanıza Gerek Yok, En Sevdiğiniz İçeriği Resmi Twitter Uygulamasını Kullanarak Doğrudan Instagram Hikayelerinde Paylaşın

Twitter, birkaç dokunuş kullanarak Instagram Hikayelerinizde bir tweet paylaşmanıza izin veren yepyeni bir özelliği etkinleştirdi. Önceden, kullanıcıların bunu yapmak için ekran görüntüsü almaları gerekiyordu.

Bütün bu şeyin çalışma şekli kesinlikle basit. Herhangi bir tweet’e dokunun, ardından paylaş düğmesine ve ardından Instagram Hikayeleri’ne dokunun. Tek yapmanız gereken bu.

Twitter, Instagram uygulamasını başlatmadan önce sizden izin isteyecek ve açıkçası tüm sihrin gerçekleşmesi için uygulamanın yüklü olması gerekiyor.

Twitter, Instagram Hikayelerinde paylaşabileceğiniz tweet’in güzel küçük bir resmini oluşturacak ve o şu şekilde görünecek:

Farkında değilseniz, aynı şeyi Snapchat’te de yapabilirsiniz; bu, en sevdiğiniz tweet’lerden birini dünyanın geri kalanıyla hızlı bir şekilde paylaşmak istiyorsanız hoş bir küçük dokunuş. İnanın bana, Fotoğraflar uygulamanızı istenmeyen tweet görüntüleri ile kirlettiğiniz için ekran görüntüsü almak harika bir çözüm değil.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaUygulamalar