En İyi

En İyi Havaalanı Oyunları (Havalimanı Simülasyon Oyunu)

Bu listede yer alan havaalanı oyunları sayesinde, bir kontrolörün yapması gereken her şeyi bileceksiniz: hava trafiğini yönetin, çarpışmaları önleyin ve hava durumu gibi diğer dış faktörleri hesaba katın. Böylelikle bir havalimanının kontrolünü elinize alın. İşte en iyi uçak ve havalimanı oyunları. (Oyunları indirmek için isimlerine dokunun. )

En İyi Uçak Havaalanı Oyunları

Yönetim oyunlarında temalarına göre farklı yönler bulmak mümkündür. Havalimanları söz konusu olduğunda, burada her şeyin normal şekilde gelişmesi için uçak çarpışmalarından kaçınmalı, onları pistlere düzgün bir şekilde yerleştirmeli ve diğer dış etkenlerin farkında olmalıyız. Diğerlerinin aksine, amacımız tamamen insanlara ve onların güvenliğine odaklıdır. Bunun için de uçak filosunu ve havalimanlarını mümkün olan en fazla sayıda yolcuyu barındıracak şekilde büyütmemiz gerekecek.

Airport Control

havaalanı kontrolüBu oyunla bir havaalanı kontrolörü olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Burada sadece parmaklarınızın ucuyla bu profesyonellerden birinin rolünü oynayacaksınız. Oynaması gerçekten çok kolay ve tek yapmanız gereken konumlandırma uçakların. İster iniş yapmak, ister yakıt ikmali yapmak veya yolculara binmek için onları ilgili yerlerine sürükleyin. Birkaç arasından seçim yapabilirsiniz haritalar mevcut ve çok sayıda seviyeler farklı zorluklardan. ile dikkatli olmalısınız hava, çünkü atmosferik koşullar değişiyor ve görevi çok karmaşık hale getirebiliyor.

World of Airports

Bu strateji oyunu, büyük ölçekli bir havalimanını yönetmeye odaklanmıştır. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok uluslararası havalimanından birini geliştirirken bir hava trafik kontrolörü olabileceksiniz. 3D grafikler, trafiğin görünümünü ayrıntılı olarak simüle eder. Ek olarak, ayrıca yönetebilirsiniz kişiye özel havaalanından, böylece her şey düzgün çalışır. İlerledikçe, yapmalısın satın almak dünyanın en iyi havayolunu inşa etmek için uçaklar ve filonuzu genişletmek için yeni havaalanları. Öte yandan, elde ettiğiniz başarılara bağlı olarak, yamaçlarda özel etkinlikler görebileceksiniz.

Eşsiz Hava Trafik KontrolüBu simülasyon oyununda, tüm uçuşları denetlemeniz gereken çok hareketli bir havaalanında hava trafik kontrolörü olacaksınız. Asıl amacınız kılavuz tüm uçakların mümkün olan en güvenli şekilde inmesini sağlamak. Bunu yapmak için, aralarında çarpışmalardan kaçınarak geri kalanların park etme ve kalkışını da yönetmeniz gerekecek. ile iletişime geçebilirsiniz kontrol kulesi uzman olmak için her zaman emir gönderip almak ve hava trafiğini uyarmak. Yapacak çok işiniz varmış gibi görünse de oyun, kullanımı oldukça kolay kontrollere dayanıyor.

Air Control 2

Bu oyunun ilk versiyonu herkes tarafından çok iyi karşılandı ve şimdi bize daha iyi bir deneyim sunmak için ikinci bölüm geldi. Bu basit ama aynı zamanda bağımlılık yapan oyunda hava trafiğini kontrol edecek ve uçakları birçok havalimanının pistlerine yönlendireceksiniz. Bunlar dünyanın farklı yerlerindedir ve haritalar mevcuttur çok oyunculu arkadaşlarınızla oynamak için. Büyük helikopterler ve hava gemileri de mevcut olduğundan, yalnızca ticari uçakları kontrol etmeyeceksiniz. Hava değişikliklerine karşı dikkatli olmanız ve olası aksiliklere karşı son dakika kararları vermeniz gerekecek.

Airport Madness 3D

Bu oyun, bize benzersiz bir oyun deneyimi garanti edecek gerçek hava trafik kontrolörleri tarafından tasarlanmıştır. Bu oyunun ikinci kısmı bize 8 yeni havaalanı, yeni uçaklar ve 3D görüntülere dayalı grafiklerde kayda değer bir gelişme getiriyor. Göreviniz, hava durumunu her zaman hesaba katarak hava trafiğini yönetmek ve çarpışmalardan kaçınmak olacak. Havaalanlarını dünya çapında New York, Miami, Londra veya Hong Kong kadar önemli bulacağız. Kontrol kulesinden amirlerinizin emirlerini alacaksınız ve radarda trafiği her zaman görebileceksiniz. Öte yandan, havalimanlarının detayları kadar uçakların uçuş özellikleri de oldukça gerçekçi.

Bu simülatör ile hayallerinizdeki havalimanını hızlı ve kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. Lüks özel jetlerden büyük kıtalar arası uçaklara kadar her türden kendi uçak filonuzu yaratacaksınız. Az nüfuslu küçük bir kasabada başlayacaksınız ve dünyanın en iyi havaalanına sahip büyük bir şehir inşa edeceksiniz. Onu dünya çapında bir referans haline getirmek için hava kontrol kuleleri, büyük iniş pistleri ve hangarlar oluşturarak maksimuma özelleştirebilirsiniz. Ardından özel görevler organize etme ve gökyüzünü istediğiniz gibi kontrol etme olanağına sahip olacaksınız. Ayrıca, garantili eğlence için çok oyunculu modu içerir.

Planes Control

Bu oyundaki göreviniz  uçakları güvenli bir inişe eşit ölçüde yönlendirmek olacak. Her uçağın yolunu belirlemek ve iniş pistini bulmak ve düşman uçaklarıyla yüzleşmek için parmaklarınızla çizgiler çizmeniz gerekecek. Kolay görünüyor, ancak gökyüzüne hükmetmek istiyorsanız çok hızlı olmalısınız. daha fazlasını kontrol edebilirsiniz 60 Ticari jetler, savaş jetleri ve eğimli rotorlar dahil olmak üzere farklı uçaklar ve helikopterler. Bu başlık özellikleri 13 seviye heyecan verici, ancak uygulamadan yakında onları genişleteceklerini garanti ediyorlar. Puan biriktirdikçe, her seviyede kendinizi yenmenize yardımcı olacak başarıların kilidini açacaksınız.

Airlines Manager

havayolları müdürü

Bu oyun birkaç ay önce piyasaya sürüldü ve gerçek şu ki kısa sürede büyük popülerlik kazandı. Havalimanını kontrol etmenin yanı sıra kendi havayolunuzu da oluşturabilirsiniz. elinizden daha fazlası var 130 uçak Y 2.600 havaalanı, kilidi açılabilen yolcular için 200 hizmet ekleyin. Şirket başkanı olarak uçuşları planlayabilecek ve tüm süreçleri yönetebileceksiniz. strateji bakım, Ar-Ge veya insan kaynaklarından. İlerledikçe filonuzu genişletmek ve ilk dünya referansı olmak için uçak satın almalısınız. Ayrıca oluşturmak üzere tüm sektörlerdeki personele

City Island 5

Bu oyunda kendi havalimanınızı büyütmek ve yönetmek için birçok farklı yapı inşa etmeniz gerekecek. Tamamı yüksek kaliteli grafiklere sahip, büyük bir şehre dönüştürmek zorunda kalacağınız tropik bir adada başlayacaksınız. Puanınızı artırdıkça, adanızı turistler için bir referans haline getirmek için uçaklar, binalar, raylar ve bir dizi araç gibi yeni öğelerin kilidini açabilirsiniz. Uçaklarınızı dünyanın farklı bölgelerine gönderebilir ve hava trafiğini kendi şehrinizden kontrol edebilirsiniz.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaEn İyi