AndroidEn İyi

En İyi PDF Uygulamaları [Andrdoid] – Düzenleme ve Okuyucu

En İyi PDF Uygulamaları [Andrdoid] - Düzenleme ve Okuyucu

Word ve PDF dosyaları yalnızca bilgisayarda değil, cep telefonlarında da kullanılır. Nitekim Android cep telefonunuz ve tabletiniz aracılığıyla şu işlemleri yapabilirsiniz: PDF dosyalarını açma, görüntüleme, düzenleme, dönüştürme, paylaşma ve hatta bazı açıklamalar ekleme.

İster iş ister eğitim için olsun, bir PDF okuyucu ve düzenleyiciye sahip olmak önemlidir. Bu, yakınınızda bir bilgisayar olmadığı durumlarda başarılı bir yönetim gerçekleştirmenizi sağlar. Peki Android için en iyi PDF uygulaması hangisi? Sizler için bu sorunun yanıtını öğrendik. İşte en iyi PDF uygulamaları.

En İyi PDF Uygulaması Android

Smallpdf: PDF Dönüştür, Düzenle ve Tara

Smallpdf, PDF belgelerini yönetmek için hepsi bir arada bir araçtır. Bu uygulama ile pdf dosyaları oluşturabilir, dönüştürebilir veya çeşitli düzenleme görevleri gerçekleştirebileceğiniz.

Bu araç, Windows, Android, iOS ve iPadOS dahil olmak üzere çeşitli platformlar için geliştirilmiştir. Uygulamayı ücretsiz olarak indirebilmenize rağmen, kayıt olmanıza gerek kalmıyor, bununla birlikte günde sadece iki görevi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Profesyonel özelliklerin kilidini açan ücretli bir sürümü var, fakat ücretsiz sürümle 21’den fazla özelliğe erişebilirsiniz. Bu işlevler uygulamanızda ve çevrimiçi olarak mevcuttur.

İndirmek için şu bağlantıları kullanabilirsiniz: Android 

Adobe Acrobat PDF Okuyucu

Adobe PDF okuyucu

PDF dosyalarını görüntüleyin, oluşturun, açıklama ekleyin ve gözden geçirin, belgeleri tarayın, formları doldurun, PDF dosyalarını Word veya Excel’e aktarın, sayfaları bu tür dosyalar halinde düzenleyin ve 20’den fazla dilde tamamen ücretsiz olarak keyfini çıkarın.

İndirmek için şu bağlantıları kullanabilirsiniz: Android

Google Drive PDF görüntüleyici

Doğrudan Google hesabınıza bağlı bu uygulamanın keyfini çıkarın, belgelerinizi arayın, yazdırın ve diğer kullanıcılarla paylaşın.

Belge içinde arama yapmaya ve PDF’yi paylaşan diğer kullanıcılarla yorum ekleyin.

İndirmek için şu bağlantıları kullanabilirsiniz: Android

Ücretsiz PDF Okuyucu ve Görüntüleyici

PDF belge okuyucu

Bu uygulama, PDF dosyalarını görüntüleme, indirme ve okuma, belgelerin metinsel olarak aranması, çeşitli okuma biçimleri, kullanımı kolay arayüz, mobil ekran (yatay-dikey), PDF görüntüleyici desteği ve daha birçok işlev gibi araçlara sahiptir. ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

İndirmek için şu bağlantıları kullanabilirsiniz: Android

Xodo PDF Okuyucu ve Düzenleyici)

PDF düzenleyici

Bu uygulama, PDF okuyucu, yorumlayıcı ve düzenleyici olarak kullanabileceğiniz, PDF belge formlarını imzalayıp doldurabileceğiniz PDF belgelerini yönetmek için hepsi bir arada bir uygulamadır. PDF dosyalarını dönüştürür ve Dropbox ve Google Drive gibi bulut depolama servisleri ile senkronize eder.

İndirmek için şu bağlantıları kullanabilirsiniz: Android

Basit PDF Okuyucu

Basit PDF okuyucu

PDF dosyalarının basit ve hızlı bir okuyucusudur. Yalnızca bu tür belgeleri görüntülemek isteyen düşük kaliteli mobil cihazlar için idealdir.

İndirmek için şu bağlantıları kullanabilirsiniz: Android

 

Android için en iyi PDF uygulamaları bu şekildedir. Yukarıdaki uygulamaları kullanarak PDF düzenleme, okuma, dönüştürme, Word dosyasına çevirme gibi pek çok işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaAndroid