En İyiOyun

En İyi Roblox Zombi Oyunları

Roblox zombi oyunları açısından oldukça zengin bir platform. Her gün yeni oyunlar eklendiğinden ötürü. Zombi oyunları gibi detaylı türlerde bile binlerce oyun var. Peki hangilerinin en iyi olduğunu nereden bilebiliriz? işte sizler için hazırladığımız Roblox’taki en iyi zombi oyunları listesi.

Roblox En İyi Zombi Oyunları

Field Trip Z

Field Trip Z Roblox’taki en popüler zombi türü oyunlarından biridir. Oyun şık bir tasarıma, sağlam bir animasyona ve ilgi çekici bir hikayeye sahiptir. Klasik zombi hayatta kalma oyunu, herkes için iyi bir temel zombi oyunu sunar.

Zombie Attack

Zombie Attack sadece atlamak ve biraz aksiyon görmek isteyenler için harika bir oyun. Bu oyun klasik bir zombi aksiyonu ve bir hayatta kalma oyunudur. Dünyaya girerken, hayatta kalmak için hemen kendinizi ölümsüzleri savunmaya hazırlanmaya başlamanız gerekecek.

Among Us Zombies

Among Us Zombies özellikle uzay-aksiyon oyunlarını sevenler için iyi bir hibrit hayran oyunudur. Bu oyun bulunduğunuz uzay gemisini zombilerden korumak ve aynı zamanda görevleri tamamlamakla görevlendiriliyorsunuz.

Undead Defense

Undead Defense korkuya ve aksiyon dolu oyunlara daha fazla odaklanmak isteyen oyuncular için harika bir çok oyunculu seçenek. Bu, oyuncuların istilacı zombileri savuşturmalarını gerektirirken bir kralı büyütmelerine ve genişletmelerine olanak tanıyan çok yönlü bir oyundur.

The Walking Dead

The Walking Dead en iyi Roblox zombi oyunlarından bir tanesidir. Rol yapma oyunu olan bu oyun oldukça çok sayıda kullanıcı tarafından oynanmakta ve en popüler zombi oyunlarından bir tanesi olarak ön plana çıkmaktadır. Şayet zombi oyunlarını seviyorsanız, Roblox’taki bu mükemmel oyunu da bir denemenizi tavsiye ederiz. 

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaEn İyi