En İyiOyun

En İyi Sanal Gerçeklik Oyunları 2021

En İyi Sanal Gerçeklik Oyunları 2021

VR’de oyun oynamak, oyunla geçen bir günün tadını çıkarmanın harika bir yoludur. Bazı insanlar için yoldaki en büyük engellerden biri, sürekli eğlenmek için yeni oyunlar satın almak gerekmesidir. Bunun oldukça masraflı olacağı oldukça aşikardır. Neyse ki, tadını çıkarabileceğiniz birçok ücretsiz VR oyunu var. İşte en iyi ücretsiz sanal gerçeklik oyunları.

En iyi VR oyunları

Rec Room

Sandbox türünü seven oyuncular için, Rec Room ideal bir seçimdir. Oyun, oyuncuların hareket eden nesneler de dahil olmak üzere etraflarındaki dünyayla özgürce etkileşime girmelerini sağlar. Bu aynı zamanda VR oyunlarında yeni olan oyuncular için de sağlam bir seçenektir, özellikle de hiçbir maliyeti olmadığı için!

Roblox

Birçoğu bilmiyor, Roblox oldukça mükemmel bir sanal gerçeklik oyunudur. Platformdaki oyunlar VR üzerinden oynanabilir ve en iyi kısmı ise bu oyunların büyük çoğunluğunun ücretsiz olmasıdır. Şayet VR üzerinden Roblox’u nasıl oynayabileceğinizi merak ediyorsanız, sitemiz üzerindeki rehbere bir göz atmak isteyebilirsiniz.

Propagation VR

Propagation VR Steam üzerinden VR’de ücretsiz oynanabilen yoğun ve olgunlaşmış bir korku oyunudur. Oyuncular, her fırsatta terör ve engellerle dolu bir dünyayı deneyecek ve geçecekler. Bu oyun hem korku hem de nişancı olması gibi çekici birçok unsur var. Hepsinden iyisi, pahalı bir oyun gibi gelen bu oyun tamamen ücretsiz!

The Lab

Valve oyunlarının hayranları portal bu mikro oyunu sevecek, The Lab. Oyun, Aperture Science dünyasının mini oyunlarla dolu karikatürize edilmiş bir versiyonudur. Oyuncular bu mini oyunları sanal gerçeklikte oynamaya alışmak için kullanabilirler ve bu da onu sanal gerçekliğe yeni başlayan oyuncular için ücretsiz ve kullanışlı bir seçenek haline getirir.

VRChat

VRChat en klasik ücretsiz oynanabilen VR oyunlarından biridir. Oyuncular, diğer oyuncuların onlarla etkileşime gireceği sanal bir dünyada takılabilir. Bu, saatlerce süren ücretsiz ve rahat eğlence isteyenler için harika bir seçenektir. Oyuncuların kullanabileceği gülünç avatarların avantajı da var.

VR üzerinden oynayabileceğiniz En İyi Sanal Gerçeklik Oyunları bu şekilde. Yukarıdaki oyunların tamamını beğeneceğinizden ve oynamaktan zevk alacağınızdan eminiz. Listeye eklemek istediğiniz diğer oyunlar için yorum bırakabilirsiniz.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaEn İyi