En İyiOyun

Final Fantasy 7 Remake’deki En İyi Silahlar

Final Fantasy VII Remake hala dünyayı kasıp kavuruyor. İster PlayStation Plus’a dahil edilmiş olsun, ister onun için yayınlanan yeni bölümler olsun, tartışmasız en popüler FF oyununun yeniden yapılmış halini oynayan çok sayıda insan var. Bugün Shinra’yı yenebilmeniz için oyundaki en iyi silahlara bakacağız!

Bu liste, grubun çoğu için çeşitli silahlar içerir.

Silver Staff

Aerith için

Samuray Oyuncular aracılığıyla görüntü

Gümüş Asa, Aerith’in teçhizatı için olan ve iki ticaret yaptıktan sonra elde edebileceğiniz bir silahtır. Maksimuma çıkarıldığında, onu kullanmak için harika bir saldırı silahı haline getiren 120 büyü saldırı seviyesine sahiptir.

Personelin MP nesli, tüm olası silahları arasında en yüksek oran olan %50’lik bir oranla en iyi orandadır. Büyülü Fırtına geniş bir saldırı menziline sahip eklenti. Bu, belirli bir alandaki düşmanların hepsinin, çok fazla hasar vermek için harika olan büyünün etkilerini hissedeceği anlamına gelir!

Twin Stinger

Cloud için

Dengeli silahlar söz konusu olduğunda Twin Stinger en iyisidir. Zaten donatılmış olarak geliyor. Cloud’un oldukça geniş bir alanı kapsayan bir saldırı patlaması ile hazırlanmasını ve savaşmasını sağlayan yetenekler sunuyor. Bu nedenle, çok düşmanlı bir senaryo için yararlıdır (ki genellikle böyledir).

Bunun yanı sıra, maksimum malzeme kapasitesinin karşılanması için kılıcı tamamen yükseltmeniz gerekmez – bu nedenle, uber kılıç ödülünüzü almadan önce yapılması gereken biraz daha az taşlama vardır!

Twin Stinger ile. Bölüm 17’de karşılaşacaksınız. 

EKG Cannon

Barret için

Kabul etmek gerekir ki, Barret’ı bir saldırı canavarı yapmak isteyen oyuncular için bu, maksimum 54’e çıktığı için en iyi silah değil. Ancak, sihirli saldırı gücü 105’e kadar çıkıyor ve bu da bu silahı hala çok güçlü yapıyor. – Barret’i doğrudan bir kabadayı yerine daha çok bir MP karakterine dönüştürür.

Barret her halükarda doğal olarak uzun menzilli bir dövüşçüdür, bu yüzden daha fazla büyü patlatma yeteneği onun dövüş tarzına uygundur. Bununla savunması da yükseltilecek, bu yüzden onun büyücü gibi olmasına daha fazla odaklanmanın dışında, hala kötü kıçlı tank hissine sahip oluyorsunuz.

Puple Pain

Tifa için

Purple Pain, Tifa’nın en iyi silahıdır. İlk bakışta kafa karıştırıcı görünebilir; ile karşılaştırıldığında Tüylü Eldivenler aslında daha düşük istatistiklere ve seviyelere sahip, eldivenler büyü için 66 ve saldırı gücü için 82’de geliyor.

Purple Pain’in en iyi hale gelmesinin yolu, onunla birlikte gelebilecek, kritik vuruş oranını ve hasar çıktısını etkileyen güçlendirmelerden geçer. Ek olarak, aynı zamanda büyük bir sağlık desteği ile gelirler – bu nedenle sürekli iksir, Cure veya Phoenix Downs kullanmak yerine, silahı onu daha uzun süre ayakta tutmalıdır.

Mythrill Rod

Aerith için..

Bu silah kesinlikle Aerith için mükemmel bir silah ve aynı zamanda en iyisi olarak da kabul edilebilir. Büyü hasarı 164’te maksimuma çıkıyor ve 92’lik bir taban seviyesinde başlıyor – bu yüzden en başından beri olması harika.

Mythril Çubuğunun sahip olduğu Yargı Işını Aerith’in kullanabileceği son derece güçlü bir büyü olan perk. Bu listedeki önceki personel kadar hızlı bir şekilde hız yenilemez, ancak onu donatarak geliştirebilirsiniz. MP Soğurma Malzemesi ve bu onu Silver Staff’ın balo parkında bir yere götürecek.

Bonus: Mythril Sabre

Cluod için…

Bir bonus olarak, Cloud’un saldırı tabanlı bir silahtan daha çok büyü odaklı bir silaha sahip olmasını istemeniz durumunda Mythril Sabre’ı ekledik.

Sabre, Cloud’u kesinlikle grubun en güçlü büyücülerinden biri yapıyor. Diğer silahları arasında fiziksel saldırılar açısından en düşük saldırı hasarına sahip, ancak büyü istatistikleri maksimum 138’e çıkıyor, bu da onu telafi etmekten daha fazlası anlamına geliyor! Ayrıca yeteneği var: Bıçak Patlaması düşmanlara saldırmak için temel olmayan bir Mako enerjisi patlaması kullanır.

Bölüm 14: ile birlikte bulunabilir hele gelir ve Silah Mağazası’ndan. alındaiblir.

Final Fantasy VII zor bir oyun olabilir, ancak bu silahlar oyununuzda kullanılabilir hale geldiklerinde işleri biraz daha kolaylaştırmaya yardımcı olacaktır! Shinra’yı alt etme arayışınızda size gerçekten iyi hizmet edebilmeleri için onların seviyesini yükseltmeyi ve malzemeleriyle donatmayı unutmayın!

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaEn İyi