Oyun

Fortnite, Kozmik Yaz Etkinliğini Duyurdu

Sonunda yaz geldi ve Fortnite sezona yepyeni bir etkinlikle giriyor! Bugünden itibaren oyuncular, Bios Zone Wars Trio 1.0 – Custom Teams, Pro 100, Freaky Flights – Air Royale ve The Pit – FFA dahil olmak üzere bazı popüler Creative LTM’lerin geri dönüşünü görecek olan Kozmik Yaz etkinliğine katılabilirler. Görevleri tamamlamak, oyunculara yaz temasına uygun ödüller kazanma şansı verecek. Son olarak, yeni ve geri dönen yaz kıyafetleri de var. Doğal olarak, bunların hepsi bu sezonun uzaylı temasıyla da bağlantılı olacak. Kozmik Yaz etkinliği 5 Temmuz’a kadar sürecek.

Epic Games, Kozmik Yaz etkinliği için bu sayfanın üst kısmında veya aşağıya yerleştirilmiş Tweet’te bulunabilecek bir fragman yayınladı.

Etkinlik sırasında görevleri tamamlamak, bir Brain Freeze Back Bling’in (birden fazla buzlu şeker renginde mevcuttur), bir Cloud Llama Board Glider’ın (birden fazla tasarımda mevcuttur) ve daha fazlasının kilidini açacaktır. İki Kozmik Yaz görevini tamamlamak bir Believer Plajı yükleme ekranının kilidini açacak, altı tanesini tamamlamak bir Icy Pop Wrap’ın kilidini açacaktır (bu, teçhizatınızın Bomb Pop gibi görünmesini sağlar) ve 12 görevi tamamlamak bir Lil’ Treat ifadesinin kilidini açacaktır.

Hepsi bir arada, benziyor Fortnite hayranların bu yaz oyuna göz atmak için eğlenceli nedenleri olmalı! Etkinliğin fragmanı çok eğlenceli görünüyor ve açılabilir ödüller, geri gelmeye devam etmek için güzel bir teşvik sağlamalı. Sıcakları yenmek için içeride kalmayı planlayanlar için, Fortnite Yazı geçirmek için mükemmel bir yol olabilir gibi görünüyor!

Fortnite şu anda PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch ve PC’de mevcuttur. Oyunla ilgili önceki tüm kapsamımıza buradan göz atabilirsiniz.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaOyun