Donanım

FSP, Dagger Pro SFX 750W ve 850W Güç Kaynaklarını Tanıttı

FSP, Dagger Pro SFX güç kaynağı serisine iki yeni model eklediğini duyurdu ve bu yeni eklemeler 750 ve 850 watt kapasiteye sahip. Bunları küçük ama güçlü PC yapıları için mükemmel bir hale geliyor ve birçok Mini-ITX iş istasyonu, oyun teçhizatı için destek sunuyor. Kasanız ATX standardını kullanıyor olsa da, maksimum uyumluluk sağlamak için her PSU bir ATX kasa adaptörüyle birlikte geliyor.

FSP, Dagger Pro SFX PSU serisine 850W ve 750W kapasiteye sahip iki yeni güç kaynağı ekledi.

Dagger Pro SFX 750W / 850W güç kaynakları, çoğunlukla siyah renk şemasına sahiptir ve bu güç kaynağının neredeyse her sisteme sorunsuz bir şekilde uyum sağlamasına olanak tanır. Bu siyah renk şemasına ek olarak, standart ATX form faktörüne göre oldukça küçük olan SFX form faktörünü kullanır.

Bu daha küçük form faktörü, 100 m derinliğe, 125 mm uzunluğa ve 63,5 mm yüksekliğe sahipken, birlikte verilen ATX kasa adaptörü sayesinde ATX PC kasası için hala yüksek uyumluluk sunar. Bu boyutlar, daha küçük SFX PC kasasıyla uyumluluğu sağlar; ayrıca modüler bir tasarıma sahiptir. Bu modüler tasarım, ekstra kabloya gerek olmamasını sağlar, ancak bu güç kaynağı, çift CPU konektörü içerdiğinden üst düzey anakartları destekleyebilir.

Düşük gürültülü çalışma için optimize edilmiş 92 mm’lik bir fan kullanır ve bu düşük gürültülü çalışma, iş yükü %20’nin altındaysa, gürültüyü daha da azaltmak için fanın dönmesini durdurur. Maksimum iş yükünde bile fanın maksimum gürültü seviyesi 20 dBA’nın altındadır. Bu, PC’nizin üst düzey bileşenlere sahip olmasını ve aynı zamanda sessiz olmasını sağlar.

Bu güç kaynağı, bu PSU’nun PSU için %50 iş yükünde minimum %90 verimliliğe sahip olacağını garanti eden 80 PLUS altın sertifikasına sahiptir. Bu, oyun PC’niz veya iş istasyonunuz için yüksek verimlilik ve yüksek güvenilirlik sağlayarak en çok ihtiyacınız olduğunda rastgele kapanmamasını sağlar.

Bu güç kaynakları şu anda internette mevcuttur. 750W modeli 179,99 $ fiyatına sahipken 850W modeli 209.99$ fiyatı var.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaDonanım