İnceleme

Galaxy Watch 4 Classic Tasarımı ve Özellikleri

Samsung, önümüzdeki aylarda Galaxy Watch serisini piyasaya sürmeyi planlıyor ve her zaman olduğu gibi piyasaya sürülecek iki yeni saat görmeyi bekliyoruz. İlk Galaxy Watch modeli zaten sızdırıldı ve saatin nasıl göründüğünü gördük. Yine de, şimdi, Galaxy Watch 4 Classic gibi görünen şeye ilginç bir bakış atıyoruz ve durum buysa, Samsung bu yıl Active takma adını tamamen bırakıyor olabilir. Bu aynı zamanda Galaxy Watch 4 Classic’in bu yıl standart model olacağı anlamına geliyor.

Şimdi, görüntüler dönen bir çerçeveye de sahip olduğunuzu gösteriyor ve saat gümüş, siyah ve beyaz olmak üzere üç renkte gönderilecek ve bunlar karşılık gelen bant renklerine sahip olacak.

Galaxy Watch 4 Classic Büyük Bir Çıkış Yakalayabilir

Gerçek Galaxy Watch 4’ün aksine, bu model daha geleneksel bir görünüme sahip ve bir süredir Samsung’un kullandığı dönen bir çerçeveye sahip. Sızan görseller de sızdırılan pazarlama materyali gibi göründüğü için ismi doğruluyor, bu yüzden artık bunun Galaxy Watch 4 Classic olarak adlandırılacağını biliyoruz.

Raporda ayrıca bu saati üç boyda alacağınız iddia ediliyor; 42 mm, 44 mm ve 46 mm ve hepsinde 20 mm saat kayışları kullanılacak. Görünüşe göre, her varyantta iki bant boyutu sunulacak. Ek olarak, sızıntı, izlemenin geçmiş Galaxy Watch modellerinde bir temel olan Corning’in Gorilla DX+’ını kullanacağını da gösteriyor. Ayrıca 50 metreye kadar suya dayanıklılık ve MIL-STD-810G sertifikası alıyorsunuz.

Saat, Ağustos ayının ikinci haftasında gerçekleşecek olan Galaxy Unpacked’de tanıtılacak ve Samsung’un başka cihazları da piyasaya sürmesini bekliyoruz; Galaxy Watch 4 Classic, Samsung’un yeni One UI Watch’ını da çalıştıracak.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazlaİnceleme