Haber

Galaxy Watch 4, modern bir tasarım ile geliyor

Samsung’un 28 Haziran’da Galaxy Watch 4’ü ve Active varyantını tanıtması ve bu saatleri Ağustos ayında, katlanabilir cihazların piyasaya sürülmesi ile birlikte piyasaya sürmesi bekleniyor. Şimdiye kadar Samsung’un yeni akıllı saatleri hakkında oldukça fazla şey duyduk. Bugün, yaklaşmakta olan akıllı saate ve nasıl göründüğüne ilk resmi bakışımızı yaptık ve dürüst olmak gerekirse, gördüklerimizden çok etkilendik.

Sızıntı 91Cepler sitesi tarafından yapıldı ve hepimizin merakla beklediği Galaxy Watch 4 tasarımı ve basın görselleri paylaşıldı. Bu görüntüler, saatin mevcut renk seçeneklerini ve tasarımını tamamı ile ortaya koyuyor.

Galaxy Watch 4 Görselleri, Birden Fazla Renk, İnce ve Şık Bir Tasarıma İşaret Ediyor

Saati sergilemeden önce, birkaç gün önce sızdırılan Active varyantının aslında başından beri Galaxy Watch 4 olduğunu söylemeliyiz.

Şimdi, Galaxy Watch 4, Active 2’ye çok benziyor ve durum buysa, ilk etapta bir Galaxy Watch Active 4 bile alamayabiliriz. Ancak bunun için şu anda söylentilere inanmak yerine resmi açıklamayı beklememiz gerekecek.

Teknik özellikler için Galaxy Watch 4 iki boyut getirecek; 40 mm ve 44 mm. Ayrıca 5 metreye kadar su geçirmezlik, MIL-STD 810G dayanıklılık, GPS, Gorilla Glass ve DX+ korumasına sahip oluyorsunuz. Galaxy Watch 4 siyah, gümüş, koyu yeşil ve pembe altın renklerinde satışa sunulacak. Akıllı saatin kenarında iki düğme bulunur.

Yazılım söz konusu olduğunda, akıllı saatin Google’ın Wear OS işletim sistemini çalıştırdığı söyleniyor ve Samsung’un yeni Wear işletim sistemini geliştirmek için Google ile birlikte çalıştığını zaten biliyoruz. Bu, Samsung’un kendi Android sürümünde nasıl inanılmaz bir komuta sahip olduğunu düşününce beni heyecanlandırıyor. Yakın tarihli bir söylenti de Galaxy Watch 4’ün bir BIA sensörü ile donatılacağını öne sürmüştü ancak paylaştığımız fotoğrafların hiçbir yerinde bundan bahsedilmediği için bunu doğrulayamıyoruz.

Samsung’un ortaya çıkardığı yeni varyanta bakmaktan gerçekten heyecan duyuyorum. Kabul ediyorum, akıllı saatlerle ilgili deneyimim tatmin edici olmaktan daha azdı, ancak bu fikrimi değiştirmeme neden olabilir ve bu aynı zamanda yorgun Wear OS’yi de canlandırabilir.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaHaber