Haber

Galaxy Z Fold 3 Renk Seçenekleri Ortaya Çıktı

Galaxy Z Fold 3 bu yazın en çok konuşulan cihazlarından biri olarak karşımıza çıkıyor ve Samsung’un bu cihazla büyük işler yapması bekleniyor. Telefonun ağustos ayının ilk haftasında çıkmasını bekliyoruz ve çıkışına biraz zaman olsa da telefonla ilgili bilinmeyen bir şey yok. Tasarımdan, teknik özelliklere ve diğer bilgilere kadar her şey zaten sızdırıldı.

Bugünkü sızıntı Galaxy Z Fold 3 renk seçenekleri ile ilgili detaylı bilgiler sunuyor. Buna göre cihaz, siyah, zeytin yeşili ve beyaz renklerde satışa sunulacak. Telefonun yana monte edilmiş bir parmak izi okuyucusu, iki delikli selfie kamerası ve arkada üçlü kamera kurulumu olduğu görülüyor.

Galaxy Z Fold 3 özellikleri

Galaxy Z Fold 3’ün içeride 7,55 inç Super AMOLED Infinity-O katlanabilir ekran ve dışarıda 6,23 inç Super AMOLED Infinity-O ekran getirdiği söyleniyor. Her iki ekran da 120Hz yenileme hızına sahip ve katlanabilir telefonun ayrıca kapak ekranında 10 megapiksel selfie kamerası, katlanabilir ekranda ise 16 megapiksel kamera olacağı söyleniyor. Arka tarafta 12 megapiksel üçlü kamera kurulumunun olmasını bekliyoruz.

Telefonun kaputun altına bir Snapdragon 888 ve 16 GB’a kadar RAM getirmesini de bekliyoruz, ancak ikincisi şu anda onaylanmadı. Samsung’un yakın zamanda piyasaya sürülen Snapdragon 888+’ı tercih edebileceğine dair söylentiler de var ancak bunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceğinden emin değiliz. Cihaza güç vermek biraz ilgili 4.400 mAh pil olacak.

Samsung’un Galaxy Z Flip 3 ve yakında çıkacak olan Galaxy Watch ile birlikte Galaxy Z Fold 3’ü duyurması bekleniyor. Yaklaşan cihazlar hakkında daha fazla bilgi için bizi izlemeye devam edin.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaHaber