Haber

Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 Çıkış Tarihi Yaklaşıyor

Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3, bu yılın Ağustos ayında piyasaya sürülmesi beklenen cihazlardan ikisi. Samsung’un bu cihazları piyasaya sürmek konusunda oldukça yoğun çalıştığını söylemek mümkün. Zira şirket, her iki cihaz için de büyük bir başarı elde etmeyi umuyor.

Son rapora göre hem Galaxy Z Fold 3 hem de Galaxy Z Flip 3 seri üretime girdi. Ancak burada en etkileyici olan şey bu cihazların günlük üretim rakamları. Bu rakamlar Samsung için bir rekor ve Samsung’un katlanabilir cihazlar söz konusu olduğunda yavaşlamadığını gösteriyor.

Samsung, Günde 50.000 ila 70.000 Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 Üretiyor

En son bildiri Samsung’un bir günde 50.000 ila 70.000 adet Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 ürettiğini öne sürüyor. Bu rakam, Samsung’un önceki katlanabilir cihaz sayısından çok daha yüksek.

Şirket, Galaxy Z Fold 3 için 3 milyon adet ve Galaxy Z Flip 3 için 4 milyon adet beklenen satışla yeni cihazlar için 7 milyon adetlik iddialı bir kombine satış hedefi belirledi. Öncekilere göre bu büyük bir artış, Dürüst olmak gerekirse.

Merak edenler için bu kesinlikle Samsung’un ulaşmaya çalıştığı büyük bir hedef. Kulağa gerçekçi geliyor çünkü Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 birinci nesil katlanabilir cihazlar değil. Bununla birlikte, katlanabilir teknoloji eskisinden çok daha iyi hale geldi.

Her iki cihazın da birkaç yeni iyileştirme ve daha iyi dayanıklılık getirmesi bekleniyor. Cihazların doğru özelliklerinden tam olarak emin olmasak da, bunlar kambur olmayacak ve katlanabilir cihazların geleceğini az çok şekillendirecek ve gelecekteki katlanabilir cihazların her açıdan daha iyi olmasını sağlayacak.

Samsung’un yaklaşmakta olan katlanabilir amiral gemilerine sahip olmak için heyecanlı mısınız?

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaHaber