Donanım

Gigabyte AORUS XTREME 32 TB Gen 4 AIC SSD özellikleri

Gigabyte, 28 GB/s hızlarda maksimum 32 TB kapasiteye sahip son derece hızlı AORUS Xtreme Gen 4 AIC SSD modelini duyurdu. Yeni ürün ayrıca, çift fanlı soğutma çözümüne sahip bir grafik kartı gibi görünüyor

Gigabyte’ın AORUS Xtreme AIC SSD duyuruldu – 4. Nesil, 32 TB Kapasite, 28 GB/sn Hız, Çift Fanlı Soğutma

Gelen bilgilere göre, Gigabyte AORUS Xtreme AIC SSD, Gen 4 protokolüne dayalı en hızlı AIC modülü olmayı hedefliyor. AIC kartı, PHISON PS5018-E18 denetleyicisinden güç alan 8 NVMe M.2 SSD yuvasıyla birlikte gelir. Her yuva, AORUS’un 2. Nesil 4.0 NVMe sürücüsü olarak adlandırdığı 4 TB SSD ile yapılandırılmıştır.

AORUS Xtreme AIC SSD’yi gerçekten öne çıkaran şey, soğutma çözümüdür. Her şey bir çift yuvalı form faktöründe gelir ve herhangi bir standart grafik kartı kadar uzundur. Cihaz güzel bir siyah ve gümüş estetiği ile gelir ve ön tarafında AORUS Eagle logosuna sahiptir. Cihaz ayrıca, havayı büyük alüminyum kanatlı bir blok olan merkezi soğutucu düzeneğine doğru iten çift fanlı soğutma özelliğine sahiptir. Bunların dışında AIC pasif soğutma için bir M.2 taban plakasına, 10 sıcaklık sensörüne sahiptir ve tek bir 8 pinli güç konektörü ile çalışır.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaDonanım