Haber

Gigabyte’ın X570SI AORUS Pro AX Serisi Mini-ITX Anakartı Mevcut Ürün Grubuna Eklenecek

Geçen hafta, Gigabyte Technology Co. Ltd.’nin yeni X570S anakartlarını geniş ürün yelpazesine sunduğunu bildirmiştik. AORUS X570S serisi, pasif soğutma eklenmiş gelişmiş bir yonga setine sahiptir. Gigabyte, X570S serisinin başka bir seti olan X570SI AORUS Pro AX’in tasarımını ve işlevselliğini geliştiriyor.

Gigabyte, X570SI AORUS Pro AX Mini-ITX anakart serisini gelişmiş özellikleri ile piyasaya sürüyor

X570SI Aorus Pro AX Mini-ITX

Gigabyte, AORUS Master, AORUS PRO AX, Gaming X, AERO G ve UD Serisi İçeren AMD X570S Anakart Serisini Piyasaya Sürüyor

Gigabyte’ın X570SI AORUS Pro AX’i, X570I AORUS Pro WiFi anakartının güncellenmiş bir versiyonudur. Bu yeni model, yeni AORUS Pro serisi için pasif soğutma ekleyecek, aynı zamanda iyileştirilmiş bir çevresel yapı ile birlikte gelecek.

Önceki anakartın yeni takma adı, tüketicileri çekmek için daha akıcı bir başlık sergiliyor. Gigabyte’ın önceki X570SI AORUS Pro WiFi anakartı zaten AX desteğiyle birlikte teslim edildi ve bu yeni başlık, şirketin daha yeni özelliklere odaklanması için bir dayanak sağlayacak.

Gigabyte X570SI AORUS Pro AX ayrıca voltaj regülatör modülünü kaplayacak bir soğutucu içerecek ve merkezi işlem birimi için daha fazla nefes alabilirlik sağlayacak şekilde ayarlanmıştır. Bu küçük bir gelişmedir, ancak seriye hoş bir ektir.

X570SI AORUS Pro AX serisi, içerik oluşturucular ve PC oyuncuları için Ryzen 3000 serisinden daha gelişmiş Ryzen 5000 serisine kadar çok çeşitli AM4 işlemciler için uyumluluğa izin verecek. Bu, AMD Athlon, Ryzen 1000 serisi ve Radeon Grafikli Ryzen 2000 serisi gibi daha eski işlemci uyumluluğu yeteneğini sınırlar. Seri, halihazırda var olan hızlandırılmış işlem birimlerini de içerecektir.

Ek performans söz konusu olduğunda, X570SI AORUS Pro AX serisi, birçok gelişmiş depolama aygıtı ve grafik işleme birimi için daha geniş bir destekle en düşük seviyelerde bile çok sayıda genişletilmiş kontrol sunar.

X570SI AORUS Pro AX serisi, bir DisplayPort 1.2, iki HDMI 2.0 bağlantısı, dört USB 3.2 bağlantı noktası (biri harici BIOS için), bir Type-C USB 3.2 bağlantısı, yüksek hızlı ağ iletişimi ve WiFi özelliği ile birlikte gelir ve ciddi hız aşırtma hızları için DDR4-5100 belleği destekleyebilir.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaHaber