Gizlilik Politikası

Biz Kimiz

Erehber.org, teknoloji haberleri başta olmak üzere, oyun, donanım, eğlence, sinema konularında içeriklerin yer aldığı büyük bir platform olma amacı ile kurulmuş bir web sitedir. Bu sitede yalnızca bu konular değil, rehber, nasıl yapılır, en iyiler gibi başlıklar da yer alacaktır.

Yorumlar

Ziyaretçiler sitemize bir yorum bıraktığında, IP adresi ve tarayıcı bilgileri, spam olup olmadığını tespit etmek amacı ile gerekli eklentiler aracılığı ile görüntülenebilir. Bu bilgiler hiç bir şekilde hiç bir amaçla hiç bir yerde kullanılmaz, üçüncü taraflarla paylaşılmaz.

İçerik

Erehber.org sitesinde yer alan içeriklerin bir bölümü ziyaretçi ve takipçiler tarafından oluşturulmakta ve onlar tarafından gönderilen içeriklerden oluşmaktadır. Dolayısı ile telif hakkı ihlali ve benzeri bir sebepten ötürü bir içeriğin kaldırılması için [email protected] aracılığı ile bizlere ulaşabilir ve gerekli bilgi ve belgeleri sunarak içeriğin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.

Çerezler

Sitemize bir yorum bırakırsanız, adınızı, e-posta adresinizi ve web sitenizi çerezlere kaydetmeyi seçebilirsiniz. Bunlar size kolaylık sağlamak içindir, böylece başka bir yorum bıraktığınızda bilgilerinizi tekrar doldurmak zorunda kalmazsınız.

İletişim

Bizimle web sitemizde bulunan İletişim sayfası üzerinden veya [email protected] mail adresi üzerinden iletişim kurabilirsiniz.