Oyun

Halo Infinite Oyuncuları Oyunda Ufak Bir Detaya Aşık Oldu

Geçen yıl bu zamanlar ortaya çıkan ilk oynanış görüntülerinde görsellerinin ne kadar sert göründüğünden yakınılıyordu. Ancak şimdiye kadar oyunun etrafındaki tutum tamamen değişmiş gibi görünüyor. Hatta o kadar ki, bazı Halo hayranları geliştirici 343 Industries’in projeye dahil ettiği bazı küçük ayrıntılara aşık oluyorlar.

En son çok oyunculu fragmanda bazı kartal gözlü hayranlar oyuna oldukça havalı bir ekleme fark ettiler. Bu özellik önemli veya oyunun kurallarını değiştiren bir şey olmasa da, 343’ün ne kadar ayrıntı odaklı hale geldiğini gösteriyor. Bu özel detay, silahlar yere düştüğünde çıkan kıvılcımlar etrafında dönüyor. Fragmanda kısaca görüldüğü gibi, bir rakip oyuncu öldüğünde, Halo’da her zaman yaygın olan silahlarını ve el bombalarını hemen bırakıyorlar. Ancak bu sefer nesneler yerle temas ettiğinde kıvılcımlar saçıyor.

Resmi Halo alt dizininde bu ayrıntıya dikkat çekildiğinde, hayranlardan ölüm animasyonlarının bir bütün olarak nasıl göründüğü hakkında daha büyük bir tartışma başlattı. Birçok taraftar, cesetlerin başka bir oyuncu tarafından indirildiğinde nasıl hemen bez bebek olduğunu takdir ettiklerini söyledi. Bazıları, ölüm animasyonlarının filmde görülenlerden çok farklı olmadığını söyledi.

Halo Infinite için hala bir lansman tarihi yok, ancak muhtemelen önümüzdeki tatil sezonunda piyasaya sürülecek. Mağaza raflarına ulaştığında Xbox One, Xbox Series X ve PC’de satışa sunulacak. Ve elbette, Xbox Game Pass için de ilk gün gelecek.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaOyun