AndroidHaber

Infinix, 160W hızlı şarjı destekleyen bir akıllı telefon üzerinde çalışıyor

iNFINIX 160W akıllı telefon

Infinix’in 160W hızlı şarjı destekleyebilecek bir akıllı telefon üzerinde çalıştığı söyleniyor. Bu özel akıllı telefonla ilgili ayrıntılar biliniyordu. Yeni bir rapor, yaklaşmakta olan Infinix akıllı telefonun bazı önemli ayrıntılarını ortaya çıkardı. XDA Geliştiricileri Cihazın tasarım görsellerini sızdırdı. Görüntülere dayanarak, iddia edilen Infinix akıllı telefon, şirket tarafından Hindistan’da piyasaya sürülen diğer hiçbir cihaza benzemiyor. Kavisli ekrana sahip çerçevesiz bir tasarıma sahiptir. Telefon ayrıca dikdörtgen bir kamera modülüne de sahip. Lansman öncesinde sızdırılan Infinix akıllı telefonun tasarım görüntülerine bir göz atalım.

Tasarım görselleri, bunun bir üst orta seviye veya premium bir teklif olabileceğini gösteriyor. Çerçevesiz tasarıma sahip kavisli bir ekrana sahiptir. Görüntüler, telefonun ekranın üstünde ve altında minimum çerçeveye sahip olduğunu gösteriyor. Sol üst köşede delikli bir kamera kesmesi vardır. Telefon ayrıca bir ekran içi parmak izi tarayıcısına sahiptir. Alt kenarda, hoparlör ızgaralı USB Type-C bağlantı noktası bulunur. Güç ve ses tuşları sağ kenarda bulunur.

Arka panelde, Realme’nin bazı telefonlarında gördüğümüze çok benzeyen büyük bir “ŞİMDİ” markası var. Önemli ölçüde büyük bir kamera kesimine sahip dikdörtgen bir kamera modülüne sahiptir. LED flaş, üçlü kamera modülünün içine yerleştirilmiştir.

Rapor, bu cihazın 160W hızlı şarj desteğiyle gelebileceğini öne sürüyor. 160W Ultra Flaş Şarj Cihazının bir görüntüsü de geçmişte sızdırılmıştı. Bu, 10W ve 18W hızlı şarj çözümleriyle birden fazla telefon piyasaya süren şirket için önemli bir yükseltme.

Xiaomi, Honor vb. gibi şirketler, ultra hızlı bir şarj çözümü üzerinde çalışıyor. Xiaomi kısa süre önce 200W HyperCharge teknolojisini tanıttı. Bununla birlikte, teknolojinin ticari olarak mevcut olmasına hala aylar var. Şirketin Mi 11 Ultra, 67W hızlı şarjı destekliyor. OnePlus ve Vivo gibi diğer akıllı telefon devleri de 65W ve 66W hızlı şarj çözümlü cihazlarını piyasaya sürdü.

Infinix’in bu telefonun varlığını doğrulayıp Hindistan’a getirip getirmediğini görmek ilginç olurdu. Yaklaşan akıllı telefon hakkındaki düşünceleriniz neler? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaAndroid