Oyun

Marvel Future Revolution Önizleme: Olasılıklarla Dolu Bir Dünya

Marvel ve Netmarble, yepyeni bir mobil oyun için bir kez daha bir araya geldi. Marvel Future Revolution ismini alacak oyunla ilgili yakın zamanda aldığımız bir ön izleme, oyunlarının büyük hedeflerle geliştirildiğini gösteriyor. ComicBook.com, Future Revolution’a erken bir bakış atma şansına sahip oldu ve henüz uygulamalı olarak gerçekleşmemiş olsak da, ortaya çıkan görüntüler ve ayrıntılar bunun gerçekten mobilde konsol tarzı bir deneyim hedeflediğini gösteriyor. Gördüğümüz görseller ve oynanış evreni kapsayan Marvel destanını bitiş çizgisine şık bir şekilde yakınlaştığına işaret ediyor.

Bilmeyenler için, Marvel Future Revolution, mobil cihazlar için piyasaya sürülen bir açık dünya RPG’sidir ve çizgi romanlarda gördüğümüz ve görmediğimiz birçok gerçekliği kucaklayan bir hikayede en sevdiğiniz Marvel kahramanlarının ve kötü adamlarının tümünü sunar. . Açılışta Captain America, Iron Man, Black Widow, Star-Lord, Captain Marvel, Storm, Spider-Man ve Doctor Strange dahil olmak üzere 8 kahraman arasından seçim yapacaksınız, ancak daha pek çok şey yolda.

Marvel-Gelecek-Devrim-Omegaflight

Vision sayesinde çeşitli dünyalar birleşiyor ve geliştiricilere yeni kavramları karıştırma, eşleştirme ve tanıtma şansı veriyor. Şimdiye kadar ortaya çıkarılan alanlar arasında, Hydra kontrollü bir New York City’de yer alan ve şehrin ortasında bir Red Skull heykeli ile tamamlanan Hydra Empire yer alıyor. Ayrıca Asgardlıların da yerleştiği ve ticari marka estetiğini getirdiği kahramanların yeni ana üssü Midgardia’ya seyahat edeceksiniz.

Ayrıca, adaşı olan ve teknolojiyi ve şık fütürist bir görünümü kucaklayan New Stark City’yi de keşfedeceksiniz. Diğer uçta, teknolojiyi de kucaklayan ancak daha sert ve çöl benzeri bir ortama karşı kurulmuş olan Sakaar’a gideceksiniz. Şehirlerin belki de en ilginci, üzerinde büyük bir mimariye ve hava gemilerine sahip, ancak genelinde bulunan birçok ağaç ve yeşil alanda doğanın bir dokunuşuyla Xandearth’tir.

Red Skull, Thanos (MCU’nun hemen dışında), Ultron (kaygan yeni bir tasarıma sahip), çizgi roman tarzı bir Kingpin ve Loki. Ana hikaye boyunca onlarla tanışacaksınız ve yeni ana görevlerin kilidini açarken, yeni hikaye olasılıkları ve görevler sunan yan görevlerin de kilidini açacaksınız. Bu görevlerin nelerden oluşacağını sorduk ve türdeki diğer oyunlara dayanan standart RPG tarzı görevlerin, en azından başlangıçta, genellikle biri için bir şeyler almaktan, bir şeyler yapmak için bir dizi şey toplamaktan ibaret olmasını bekleyebilirsiniz. ya da bir grup düşmanı ortadan kaldırmak.

Marvel-Gelecek-Devrim-BÖLGE-HYDRAEMPIRE

Savaşa girdikten sonra, bir dizi kahramana özgü saldırı ve kombinasyonlar bekleyebilirsiniz ve kısa bir bakışımızdan Black Widow, Doctor Strange, Captain America ve evet, Captain Marvel’in hepsi oynamak için eğlenceli ve kendi yollarıyla ölümcül görünüyor. Gerçekten göze çarpan şey grafikler. Motor içi sinematiklerdeki karakter modelleri ve yüzleri çarpıcı görünüyor ve işler yakınlaştırıldığında bile karakterler, özellikle bir mobil oyun için hala inanılmaz derecede etkileyici görünüyor. Genellikle bir mobil oyunun Aşil topuğu olduğu için nasıl kontrol ettiğini bekleyip görmemiz gerekecek, ancak Gelecek Dövüşü oldukça iyi idare etmeyi başarır, umarım, bu aynı çizgidedir.

Asıl eğlence klasik görünümde değil, oyunun kahramanlarınızı kişiselleştirmeniz için size sunduğu tüm seçeneklerde. Her kahraman, kostümlerinin 4 farklı özelleştirilebilir öğesiyle birlikte gelir ve istediğiniz gibi karıştırıp eşleştirebilirsiniz. İstatistik yapısının nasıl çalıştığını sorduk ve henüz net bir cevap alamadık, ancak büyük ihtimalle her parçanın görsel unsur dışında benzersiz bir tarafı olacak. Çizgi romanlardan ve MCU’dan seçilebilecek çok sayıda seçenek olacak ve her dünyanın da sunabileceği kendine özgü kostümleri olacak ve Hydra Empire temalı bir istediğimi asla düşünmediğimi söylediğimde bana güvenin. Yenilmezler ekibi, yarattıklarını görene kadar. Marvel ve Cobra bir karıştırıcıya konmuş gibi ve bu harika.

Marvel-Gelecek-Devrim-Baskın

Ana hikayeye ek olarak, bu kostümleri Blitz, Special Operations, Raids, Darkzone ve Omega War gibi çeşitli çok oyunculu modlarda sergileyebilirsiniz. Omega War, blaster ateşi, kalkanlar ve ekranı dolduran diğer her şey ile kesinlikle kaotik görünen devasa bir takım tabanlı çok oyunculu moddur, ancak Darkzone belki de en ilginç moddur. Darkzone aynı zamanda takım tabanlı bir olaydır, ancak bu durumda, siz ve diğer takımlar aynı anda büyük bir patronla savaşıyorsunuz ve onu ilk kim alırsa kazancı ve ganimeti alıyor. Oyuna biraz risk ve ödül ekliyor ve işin içine girdikten sonra gerçekte nasıl oynandığını görmek istiyorum.

Gelecek Devrimi konusunda heyecanlanacak çok şey var, ancak sorular da var. Herhangi bir açık dünya oyununun sizi bir sonraki hedefe çekmek için zorlayıcı bir anlatıya sahip olması gerektiğinden, hikayenin ve görevlerin ne kadar ilgi çekici olacağı daha büyük sorular olarak öne çıkacak, aksi takdirde amaçsızca dolaşıp ilginizi kaybedersiniz. Oyun burada harika görünüyor, ancak bazen bir oyun gerçekten cihazınızda olduğunda görsel bir adım atabilir ve eğer öyleyse biraz hayal kırıklığı yaratacaktır. Tüm mobil oyunlarda olduğu gibi, bir yap veya boz yönü de kontrol etme şeklidir ve parmak çarpı işareti bu yöne de inişi yapıştırabilir.

Marvel-Gelecek-Devrim-anahtar sanatı

Marvel Future Revolution oldukça umut vaat ediyor ve şimdiye kadar hemen hemen her Marvel hayranına hitap etmesi gereken bir dizi yeni unsur ve hayran hizmeti sunuyor. Küresel Ön Kayıt iOS ve Google Play’de bugün başlıyor, ancak henüz bir çıkış tarihi açıklanmadı.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaOyun