Haber

Motorola Edge PStar 3C, Wi-Fi ve EEC sertifikası aldı

Motorola, önümüzdeki aylarda birden fazla telefonun piyasaya sürülmesi için hazırlanıyor. Şirketin Motorola Edge Berlin, Motorola Edge Kyoto ve Motorola Edge PStar kod adlı cihazlar üzerinde çalıştığı söyleniyor. Techniknews, piyasaya sürülmeden önce bu telefonların birkaç özelliğini ortaya çıkardı. Yayın, geçen hafta Motorola Edge PStar’ın dahili olarak Sierra olarak kodlandığını ve XT2153 model numarasına sahip olduğunu bildirdi. Şimdi de yaklaşan bu modeller birden fazla sertifikada görüldü. Motorola Edge PStar (XT2153), resmi çıkışından önce 3C, Wi-Fi ve EEC sertifikasını aldı. Şimdi bununla ilgili daha fazla ayrıntıyı kontrol edelim:

Motorola Edge PStar Lansmandan Önce 3C, Wi-Fi Alliance ve EEC Sertifikasını Aldı

3C sertifika listesine göz atarsak Motorola Edge PStar’ın XT2153-1 olarak bir model numarası taşıdığını görebiliriz. Cihaz, 3C sertifikasına göre 33W hızlı şarj desteği ve 5G bağlantısı sunacak. Wi-Fi Alliance sertifika detaylarına geçildiğinde, telefon aynı XT2153-1 model numarasıyla listeleniyor. Wi-Fi listesine göre, Motorola Edge PStar kutudan Android 11 çalıştıracak. Telefona, belgeye göre 17 Haziran 2021’de sertifika verildi. Son olarak, cihaz aynı zamanda EEC sertifikasyon web sitesinde de görülüyor. EEC sertifikası, yakında çıkacak olan bu akıllı telefonun herhangi bir özelliğini göstermiyor, ancak bize model numarasını XT2153-1 olarak gösteriyor.

Motorola Edge PStar Özellikleri

Cihazın özelliklerine gelince, Snapdragon 870 veya Snapdragon 865 yonga seti ile piyasaya sürüleceği söyleniyor. Motorola Edge PStar’ın Siyah, Mavi ve Beyaz renk seçenekleriyle gelmesi bekleniyor. Cihazın 128GB/512GB depolama ile 6GB/8GB ve 12GB RAM seçenekleriyle geldiği söyleniyor. Optiklere gelince, telefonun üçlü kamera kurulumuna sahip olduğu belirtiliyor. Arkada, akıllı telefon 108MP birincil ana kamera, 16MP ultra geniş açılı lens ve 8MP telefoto kameraya sahip olabilir. Cihaz, selfie’ler ve görüntülü arama için, 32MP kamera ünitesi ile donatılmış olarak gelebilir.

Telefonun ekran boyutu, tasarımı, pil kapasitesi ayrıntıları gibi diğer özellikleri şu anda bir sır olarak kalıyor. Cihaz birden fazla sertifikada görünmeye başladığına göre, Motorola’nın akıllı telefonu önümüzdeki birkaç hafta içinde resmi olarak duyurmasını bekleyebiliriz.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaHaber