Donanım

MSI, X570 Anakartlarını En Yeni AMD AGESA 1.2.0.3 Yama B BIOS Firmware ile Güncelliyor

MSI, X570 anakartları için ilk AMD AGESA 1.2.0.3 Patch B BIOS Firmware’i yayınladı. Anakart üreticisi, uyumlu Ryzen Masaüstü CPU’ları ve APU’larında gelişmiş sistem performansı sunan X570 MEG anakart serisinin üçlüsü için BIOS güncellemesini yayınladı.

AMD AGESA 1.2.0.3 Yama B Resmi BIOS Ürün Yazılımı Çıktı

AMD AGESA 1.2.0.3 Yama B, yakında X570 ve B550 anakartlara dağıtılacak resmi BIOS üretici yazılımıdır. Önceki AGESA 1.2.0.3 Yama A BIOS Ürün Yazılımı, daha çok bir BETA BIOS sürümüydü. İyileştirmelerin, hata düzeltmelerinin ve kararlılığın çoğu, Yama A’dan Yama B BIOS’a taşınacaktır.

Samsung’un AMD RDNA2 Grafikli Exynos İşlemcisi Önümüzdeki Ay Açıklanacak

MSI şimdiye kadar anakartları için en yeni AMD AGESA 1.2.0.3 Yama B BIOS üretici yazılımını sunan tek anakart üreticisi oldu. İlk liste yalnızca üç anakart içeriyor olsa da, üretici listeye çok yakında X570 ve B550 MAX serisi ürünleri de içerecek daha fazla anakart ekleneceğini onayladı. Aşağıdaki kartlardan herhangi birini çalıştırıyorsanız, en son BIOS’a güncellemeniz önerilir:

AMD AGESA 1.2.0.3 Yama B BIOS Firmware, desteği Ryzen 5000G APU’ları (Cezanne) ve Ryzen 5000 CPU’ları (Vermeer B2 Stepping) de genişletir. Patch B BIOS’un en önemli özelliklerinden biri, kullanıcıların Ryzen 5000 sistemlerinde karşılaştığı tüm USB sorunlarını çözmesidir. Bunun dışında, listelenen herhangi bir önemli güncelleme veya değişiklik yoktur, ancak bu sorunlarla karşılaşanların kararlılık için yeni BIOS’a geçmeleri bir kez daha tavsiye edilir. Bir kez daha üretici ve anakartlar AGESA 1.2.0.3 Yama B BIOS’u aldığında sizi güncel tutacağız.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaDonanım