Eğlence

Netflix’e Gelecek Yeni Anime Dizi ve Filmlerin Listesi (2021)

Netflix, her türden izleyici için geniş bir içerik kütüphanesine sahip olsa da, Castlevania ve Death Note gibi bir ton popüler anime şovu içerdiğinden anime hayranları için özel bir yere sahiptir. Akış devi, önümüzdeki günlerde platformunda bir dizi yeni anime tabanlı dizi ve film yayınlayarak anime kütüphanesini genişletmeyi planlıyor. İşte yakında Netflix’e gelecek olan anime dizilerinin ve filmlerinin bir listesi.

Yakında Netflix’e Eklenecek Anime Dizileri ve Filmleri

İşte Netflix platformuna ykın bir zaman içerisinde eklenecek olan animelerin bir listesi.

Mobile Suit Gundam Hathaway

Gundam hayranları, Netflix’in Mobile Suit Gundam Hathaway’in piyasaya sürülmesiyle klasik makine serisini geri getireceğini bilmekten memnun olacak. Bu yeni dizide “Dünya Federasyonu”na karşı bir isyana liderlik eden Hathaway Noa’nın hikayesi ele alınacak. Daha sonra buna Jordan Vogt-Roberts tarafından yönetilecek olan yaklaşan bir Gundam filmi de katılacak. İşte konuyla ilgili paylaşımın bağlantısı.

Shaman King

Netflix’in anime içerik dizisine bir başka ekleme, Hiroyuki Takei tarafından yazılan ve çizilen aynı adlı manga serisine dayanan yeni bir dizi olan Shaman King olacak. Dizi, şaman becerilerini geliştirmek ve diğer şamanları yenmek ve sonunda Şaman kralı olmak için çeşitli maceralardan geçen Yoh Asakura adında bir çocuk hakkında. 9 Ağustos’ta Netflix’e gelecek.

Edens Zero

Edens Zero, 26 Ağustos’ta Netflix’te yeni bir dizi olarak yayınlanacak olan bir bilimkurgu mangasıdır. Dizi, yerçekimini kontrol edemeyen bir çocuğun hayatını takip edecek ve fragmana bakılırsa serinin devamı gelecek gibi görünüyor.

Exception

Exception, esasen Hirotaka Adachi’nin yeni bir hikayesine dayanan bir uzay-korku anime dizisi olacak. Final Fantasy’nin karakter tasarımcısı Yoshitaka Amano tarafından tasarlanan karakterleri içerecek. Henüz bir fragmanı olmasa da Netflix geçtiğimiz günlerde dizinin oldukça ürkütücü bir teaser görüntüsünü paylaştı.

Bright: Samurai Soul

Başrolünde Will Smith’in yer aldığı aynı adlı Netflix orijinalinden uyarlanan Bright: Samurai Soul, bir Ronin olan Izo ve bir ork olan Raiden’ın, elfler diyarına genç bir elf kızı ve güçlü bir sihirli değnek getirmek için ekip olarak çalıştığını görecek. Kyohei Ishiguro tarafından yönetilecek ve yakında platformda yayınlanacak.

Make My Day

Yaklaşan anime filmlerine gelince, Make My Day, insanlığı bitirmek için gizemli yaratıkların yükseldiği “buz ve kardan oluşan soğuk bir gezegende” geçen bir anime korku filmi olacak. Bunun için henüz bir fragman yok. Ancak, yakında Netflix’te yayınlanması bekleniyor.

Godzilla: Singular Point

Yukarıdaki filmlerin ve TV dizilerinin yanı sıra Netflix ayrıca bir dizinin yayınlandığını da duyurdu. Godzilla: Singular Point adlı yeni Godzilla filmi. Film, 24 Haziran’da vizyona girecek. İşte şirketin YouTube kanalından yayınlanan resmi fragman.

Netflix’e Gelecek Animeler

Netflix’in yakın zamanda yayınlayacağını açıkladığı yeni anime dizileri ve filmler bu şekilde. Akış devi, orijinal içerik eksikliği nedeniyle bu yılın başlarında yeni abone sayısında önemli bir düşüş gördü. Bu nedenle, daha fazla izleyiciye hitap etmek için, önümüzdeki günlerde daha fazla orijinal anime TV dizisi ve filmi yayınlayacak.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaEğlence