Donanım

Nothing, Nothing Ear isimli kablosuz kulaklıklarını 27 Temmuz’da piyasaya sürecek

Hiçbir şey kulaklık lansman tarihi

OnePlus kurucu ortağı Carl Pei’nin girişimi olan Londra merkezli Nothing, ilk kablosuz kulaklıklarını -Nothing Ear 1 – 27 Temmuz’da piyasaya sürecek.

Nothing Hindistan Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Manu Sharma, şirketin şu anda tüketicilere Nothing Ear (1) sunmaya odaklandığını söyledi.

Sharma, IANS’a verdiği demeçte, “Kulaklık pazarının farklılaşma, tasarımı yükseltebileceğimiz ve ilk günden değer sunabileceğimiz alan için iddialı olduğumuza inanıyoruz” dedi.

Şirkete göre, daha önce Haziran ayında piyasaya sürülmesi planlanan gerçek kablosuz kulaklıklar, saf bir ses deneyimi için ham güzelliği ve hassas mühendisliği birleştirecek.

Sharma, “Bir İngiliz markası olarak tüm ürünlerimiz Avrupa’da tasarlanıyor ve başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz benzersiz bir tasarım diline sahip olacaklar” dedi.

“Daha büyük düşünürsek, tüketici teknolojisi pazarında bir değişiklik görmek istiyoruz çünkü kullanıcı deneyiminin bozulduğunu düşünüyoruz” diye ekledi.

Nothing’in ilk ürünü olan Ear 1, şeffaflık, ikonik form ve rafine işlevsellik notalarını birleştirecek.

Sharma, “İleriye dönük olarak, Nothing, kullanıcıya anlamlı değer sağlayan ikonik tasarımlar ve özelliklerle kullanımı basit teknolojiler yaratarak bu değişimi yönlendirmeyi hedefliyor” dedi.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaDonanım