Haber

Oculus Quest Pro sızdırıldı

Görünüşe göre yeni bir Oculus sanal gerçeklik başlığı yakında duyurulabilir. Facebook’un bir süredir Oculus Quest VR başlığının profesyonel bir sürümünü geliştirdiği söyleniyor ve şimdi de piyasaya sürülmemiş ürün için olabilecek bir dizi video sızdırıldı.

Videolar ilk olarak bir rapora göre Reddit’te tespit edildi.. Videolara göre, sanal avatarları kişiselleştirmek için piyasaya sürülmemiş koyu renkli kulaklık kullanılıyor.

Sanal gerçeklik kulaklığı, tam vücut izleme, şarj yuvasına sahip yeni kontrolörler ile gelebilir. Ek olarak, VR’de iş işbirliği için Horizon Workrooms uygulamasını destekleyebilir.

Facebook, 28 Ekim’de yıllık Connect konferansına ev sahipliği yapıyor. Etkinlikte Oculus Quest’in profesyonel sürümünün lansmanını görebiliriz.

Şirket bu hafta Connect’te VR kulaklığını piyasaya sürerse, bu, Facebook’un Reality Labs Başkan Yardımcısı Andrew Bosworth’un bu yılın başlarında belirttiğinin aksine olacaktır.

Facebook Reality Labs Başkan Yardımcısı Andrew Bosworth, “İnsanların teorize ettiği ve bizim tanıtmak isteyeceğimiz türden kulaklıklara yeni işlevler eklemek istediğimiz pek çok geliştirme aşamasındayız ve bu hala biraz uzak” dedi. bu yılın başlarında söyledi. “Bu yıl da olmayacak” diye ekledi.

Facebook’un 28 Ekim’deki yıllık Connect konferansında yeni VR başlığını piyasaya sürmeyi planlayıp planlamadığını doğrulamadığını belirtmekte fayda var. Daha fazlasını öğrenmek için bir süre daha beklememiz gerekecek.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaHaber