Oyun

Phantasy Star Online 2: New Genesis’te Trinite Nasıl Gidilir?

Oyunda üretim seçeneklerini kullanmak için ihtiyaç duyacağınız bir diğer kaynak da Trinite. Yani Trinite istiyorsanız, kuzeye gitmeniz ve Kuzey Aelio ve Altolani plato bölgesini aramanız gerekecek.

Trinite dahil diğer mineraller bu yerlerde ortaya çıkma eğilimi gösterdiğinden, uçurumların çevresinde, mağaraların içinde ve büyük kaya oluşumlarının yakınında da arama yapmanızı öneririz.

Bununla birlikte, oyunumuz sırasında, Trinite yumurtlamamızın çoğunun yukarıda işaretlenmiş alanların etrafında ortaya çıktığını gördük. Bu nedenle, kaynağı nerede arayacağınız konusunda genel bir fikir edinmek için aşağıdaki resmi bir harita olarak kullanın. Ancak, Trinite’ın rastgele ortaya çıktığını unutmayın, bu nedenle onu tam olarak aynı noktada bulmanız garanti edilmez.

Trinite’ı bulduğunuzda, ona ateş ederek ya da saldırılarınızdan biriyle vurarak benim yapabilirsiniz. Her düğüm ayrıca size bir ila üç ücretsiz düğüm sağlar, bu nedenle neye ihtiyacınız olduğuna bağlı olarak daha fazlasını bulmanız gerekir.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaOyun