Oyun

Phasmophobia Beta nasıl oynanır?

Kinetic Games’in yakın tarihli bir Soru-Cevap bölümünde, Beta güncellemelerinin yapılma şeklinin değiştirildiği bildirildi. Bu yeniden yapılandırmayı göz önünde bulundurarak, gelecekteki güncellemelerin herkes tarafından aynı anda oynanabilmesini sağlamak istiyorlar, böylece herkes en iyi deneyimi elde edebilecek.

Son derece ürkütücü bu oyunun daha fazla korkunç olamayacağını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz!

Phasmophobia Beta’yı oynamak, aslında oldukça kolay; ancak, arkadaşlarınızla oynamak istiyorsanız daha karmaşık hale geliyor. Tek yapmanız gereken Beta’ya Katılmak. Ardından beta yaması otomatik olarak indirilecektir.

Beta’ya Katılmak basittir. Steam’e giriş yapın ve Kitaplığınıza gidin. Sağ tık Phasmophobia, ve görünen yeni Menü’de Özellikler’e tıklayın. Yeni bir pencere açılacaktır. Bu pencerenin soluna bakın, aralarından seçim yapabileceğiniz beş menü olacak. Betas Menüsüne tıklamak istiyorsunuz.

Bu yeni menüde, almak istediğiniz betayı seçin yazan yerin altında. Açılır kutuya tıklayın ve ardından Beta – Kararsız Yapı’yı seçin. Ardından pencereyi kapatmak için X’e basın. Hiçbir şeyi onaylamanıza gerek yok, Katılım seçiminizi kaydedecek ve beta yama indirmesi indirilmeye başlayacak.

Yama tamamen indirildikten sonra, oyunu normal şekilde başlatmanız yeterlidir; Ancak, arkadaşlarınızla oynamak istiyorsanız, tüm arkadaşlarınızın bu beta yamasını seçmesi ve indirmesi gerekir. Aksi takdirde, uyumsuz sürümler nedeniyle birbirinize katılamazsınız.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaOyun