Haber

Poco Bluetooth Kablosuz Boyun Bandı Çıkış Tarihi ve Özellikleri

POCO Bluetooth Boyun Bandı Kulaklık

POCO, geçen yıl, yakında ses ürünleriyle akıllı telefon aksesuarları segmentine gireceğini duyurdu. Şirket, POCO Pop Buds adı verilen gerçek kablosuz stereo kulaklıklar üzerinde çalıştığını paylaştı. Geçen ay POCO Pop Buds, Bluetooth SIG listesinde göründü ve bunun yeniden markalanmış bir Redmi AirDots 3 Pro’dan başka bir şey olmadığını ortaya koydu. Şimdi, BIS sertifikasyon web sitesinde, yakında piyasaya sürüleceğini ima eden POCO Kablosuz Boyun Bandı Kulaklıklarını tespit ettik. Sertifika listesi, yakında çıkacak olan POCO Boyun Bandı kulaklığının LYXQEJ05WM model numarasını taşıyacağını ortaya koyuyor. Bu, POCO Kablosuz Boyun Bandının başka bir beyaz etiketli ürün olacağını doğrular. Gelin detaylara bir göz atalım,

POCO Bluetooth Kablosuz Boyun Bandı, yeniden isimlendirilmiş bir Mi Boyun Bandı Earphones Pro olabilir!

BIS listesi, yaklaşmakta olan POCO Kablosuz Boyun Bandının LYXQEJ05WM model numarasını taşıyacağını ortaya koydu. Bu yılın başlarında piyasaya sürülen Mi Boyun Bandı Kulaklık Pro da aynı model numarasına sahip. Bu, POCO’nun, Mi markası altında zaten mevcut olan, üzerinde POCO markası bulunan başka bir ürünü piyasaya sürdüğü anlamına geliyor.

Hatırlamak gerekirse, Mi Bluetooth Boyun Bandı Kulaklık Pro, 10 mm bas sürücüleri içerir ve ANC ve ENC dahil olmak üzere Çift gürültü iptalini destekler. Boyun bandı kulaklıklarındaki Aktif Gürültü Engelleme, çevredeki gürültüyü 25 db’ye kadar azaltabilir. Ayrıca 125ms düşük gecikmeli ses moduna sahiptir.

Mi Bluetooth Boyun Bandı Pro, tek bir şarjla 20 saat pil ömrü sunan 150mAh Li-ion polimer pil ünitesine sahiptir. Şarj için bir mikro-USB bağlantı noktasına sahiptir ve ayrıca su sıçramasına ve tere karşı dayanıklı olmasını sağlayan IPX5 derecesine sahiptir. Bağlantı için Bluetooth 5.0 kullanır ve yalnızca 36 gram ağırlığındadır.

Mi Bluetooth Boyun Bandı Pro, siyah ve mavi renklerde satılmaktadır ve POCO Boyun Bandı Bluetooth kulaklıklarını farklı renklerde piyasaya sürmesini ve agresif fiyatlandırma ile devam etmesini bekleyebiliriz. Bu cihaz, yakın zamanda BIS sertifikası alan ve Q3’te piyasaya sürüleceği onaylanan POCO F3 GT ile birlikte ilk kez görücüye çıkabilir.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaHaber