Oyun

Pokemon Unite, Pikachu’yu kullanıcıların beğenisine sundu

Pokemon Unite potansiyel oyunculara savaşlar sırasındaki Pikachu’ya ve onun hareketlerine bir göz atma imkanı sundu. Pokemon Unite, Tencent tarafından geliştirilen yeni MOBA oyunu, şirket başlangıçta oyunda görünecek olan çeşitli Pokemon’ların hareketlerini ve yeteneklerini göstermeye başlıyor. Öne çıkan ilk Pokemon, gelecek oyunda Saldırgan olarak görünecek olan Pikachu’dur. Pokemon Unite, bugün Twitter sayfasında 30 saniyelik bir video klipte Pikachu’yu saldırı halinde gösterdi.

Pokemon Unite’ın web sayfası Pikachu’nun istatistikleri ve yetenekleri hakkında bazı ek bilgiler sağladı. Pikachu’nun web sitesinde gösterilen istatistiklere göre, Pikachu oldukça saf bir saldırgandır. Pokemon Birleştirmek. Pikachu yüksek Hücum istatistiklerine ve ortalama Hareket kabiliyetine sahiptir, ancak Dayanıklılık, Destek veya Puanlama söz konusu olduğunda ortalamanın altındadır. Pikachu çoğunlukla menzilli bir saldırgandır – klip Pikachu’nun kuyruğuyla kısaca saldırdığını gösterirken, daha güçlü hareketlerinin çoğu doğada saklıdır. Pikachu’nun ayrıca kontrol edilmesi gereken bir “acemi” zorluk seviyesine sahip olduğu düşünülür ve bu da Pikachu’yu yeni başlayanlar için mükemmel bir Pokemon yapar.

Pokemon Unite oyunu, çeşitli farklı arenalarda geçen 5v5 savaşlara odaklanır. Bir savaş boyunca, oyuncular vahşi Pokemon’u ve rakip Pokemon’u yenerek bireysel Pokemonlarını yükseltirler. Oyuncular ayrıca başka bir Pokemon’u yendiklerinde Aeos Enerjisi toplarlar ve bu enerjiyi bir rakibin gol atmak için kalesine yatırabilirler. Maçın galibi, süre dolmadan önce en çok puanı alan takımdır. Pokemon Birleştirmek bir savaşta hangi arenanın kullanıldığına bağlı olarak çeşitli oyun stillerine sahip olacak.

Pokemon Unite Temmuz’da Nintendo Switch’te ve Eylül’de mobil cihazlarda piyasaya sürülecek. Oyun ücretsiz oynanacak. Bununla birlikte, oyuncular oyun içi para birimi veya gerçek dünya parası harcayarak kadroları için kozmetiklerin ve ek Pokemon’un kilidini açabilirler.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaOyun