Nasıl Yapılır

Procreate ücretsiz indirme rehberi

Procreate ücretsiz olarak nasıl indirilir? Çizim yapmak en büyük tutkulardan biri ve son zamanlarda güvenilir bir uygulama yardımı ile iPad’inizde dijital çizimler yapmak istiyorsunuz. Bu nedenle hem profesyoneller hem de amatör tasarımcılar tarafından kullanılmak üzere geliştirilen meşhur Procreate uygulamasını kullanmak istiyorsunuz.

Fakat uygulamayı satın almadan önce bir denemek ve ücretinin karşılığını verip vermediğini öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bu kılavuzda deneme sürümü bulunmayan Procreate uygulamasını nasıl indirebileceğinizi ve 14 gün içerisinde nasıl iade ederek ödemenizi geri alabileceğinizi göstermeye çalışacağız. Bu süre zarfında uygulamayı dilediğiniz şekilde kullanabilir ve 14 günün sonunda uygulamayı iade ederek paranızı geri alabilirsiniz. Bu sayede Procreate’yi ücretsiz olarak kullanmış olacaksınız.

Procreate ücretsiz indir

Bu rehbere geçmeden önce size biraz bilgi vermek istiyorum. Yukarıda da ifade ettiğimiz üzere, Procreate’i ücretsiz olarak indiremezsiniz, ücretli bir uygulama olduğundan ücretsiz deneme sürelerini içermez.

Ancak, Procreate beklentilerinizi karşılamıyorsa, bilin ki satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde geri ödeme talebinde bulunabilirsiniz. Bu, zahmetli prosedürlerle yüzleşmek zorunda kalmadan veya çok uzun süre beklemek zorunda kalmadan yapılan masrafları geri ödemenizi sağlayacak – klavuzun bir sonraki bölümünde bundan ayrıntılı olarak bahsedeceğim.

Geri ödemeyi seçerseniz, son bölümde listelenen uygulamalar gibi Procreate’in birçok ücretsiz alternatifinden birini deneyebilirsiniz: Procreate’de bulunan aynı araçları entegre etmese de bunlar dijital çizim için eşit derecede geçerli çözümlerdir.

Procreate İndirin

Uygulamayı iPad’inize indirmeye devam etmek için Uygulama mağazası ziyaret edin. Arama kısmına Procreate yazın ve ilgili uygulamayı bulup indirin. Uygulamanın ve satın alma işlemine izin vermek için Face ID, Touch ID veya parola ile Apple kimliğinizi onaylayın.

ProCreate’i bir süre denedikten sonra uygulamanın size uygun olmadığını mı düşünüyorsunuz yoksa buna değmez mi? Yapılan satın alma işlemi için geri ödeme talebinde bulunmak ve Procreate’den vazgeçmek istiyorsanız (dediğim gibi, uygulamayı satın aldıktan sonraki 14 gün içinde yapabilirsiniz) App Sotore’a geri dönün.

Uygulama sayfasını ziyaret edin ve şikayet bildiri bölümünden ücret iadesi talebinde bulunun. Birkaç gün içinde Apple, Procreate satın almak için harcanan tutarı hesabınızda belirlenen ödeme yöntemine yatırarak iade edecektir.

Procreate Alternatifleri

Apple App Store’dan indirebileceğiniz ücretsiz Procreate Alternatifleri de mevcut. Bunlar;

  • Adobe Illustrator (iOS / iPadOS) – Bu, iPad ve iPhone’da çizim yapmak için çeşitli araçlar ve fırçalar sağlayan Adobe tarafından geliştirilen bir uygulamadır. Temelde ücretsizdir, ancak daha fazla bulut depolama alanı elde etmek için ayda 1,99 dolarından uygulama içi satın alma yapabilirsiniz.
  • Autodesk SketchBook (iOS / iPadOS) – Bu, Apple cihazınızda çizim yapmak için göz önünde bulundurmanız gereken başka bir uygulamadır. Aslında, Autodesk tarafından geliştirilmiş, kullanımı kolay birçok fırça ve araç içeren tamamen ücretsiz bir çözümdür.
  • Infinite Painter (iOS / iPadOS): 80’den fazla fırça ve bu amaca uygun araçlarla resim oluşturma ve çizim yapma imkanı sunan bir uygulamadır. Ücretsizdir, ancak 4,99 €’dan başlayan uygulama içi satın alımlar yaparak ek araçların ve özelliklerin kilidini açabilirsiniz.
  • Tayasui Sketches(iOS / iPadOS) – Mükemmel Apple tarzında minimal ve basit bir kullanıcı arayüzü ile karakterize edilen çok ünlü bir dijital boyama uygulaması. Kalemler, fırçalar, sulu boyalar ve çok daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli çizim araçları içerir. Temelde ücretsizdir, ancak 2,99 €’dan başlayan uygulama içi satın alımlar yaparak bazı ekstra özelliklerin kilidini açabilirsiniz.
  • Concepts (iOS / iPadOS): Adından da anlaşılacağı gibi, çok sayıda araç kullanarak eskizleri ve fikirleri “beyaz üzerine siyah” koymak için tasarlanmış uygulama. Ücretsizdir, ancak 2,29 €’dan başlayan uygulama içi satın alımlar yaparak ek özelliklerin kilidini açabilirsiniz.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.