Oyun

PS5 Stokları Yenileniyor

Sony, hala PlayStation 5 arayışında olanlara, birkaç gün içinde yeni nesil konsolun yeniden stoklanacağını bildirmeye başladı. Görünüşe göre PS5’in bu yakında çıkacak olan sürümü, herkesin katılımına açık olmayacak ve e-posta yoluyla belirli davetler alanlara özel olacak. Neyse ki, tüm taraflar için PS5 konsolları, satışın yalnızca davetli bölümü sona erdiğinde kullanılabilir hale gelecek.

Sony, bugün erken saatlerde belirli müşterilere e-postalar göndermeye başladı ve onlara bu son PS5 stokunun 23 Haziran Çarşamba günü sona ereceğini bildirdi. Sony’nin geçmişte gönderdiği bu tür diğer e-postalara çok benzer şekilde kullanıcıların indirim başladıktan sonra erişmek için tıklayabileceği bir bağlantı içeriyor. Satışın kendisi, çeşitli video oyunları veya ek DualSense denetleyicileri gibi diğer ürünlere ek olarak PS5’in Standart veya Dijital Sürümünü satın almayı seçenlere olanak tanıyacak.

Bbu stoklarla ilgili tuhaf olan şey, Sony’nin geçmişte davet edilmiş olabilecek kişilere davet gönderiyor gibi görünmesi. Tipik olarak, Sony bu şekilde mükerrer davetler göndermiyor ve genellikle bu teklifi yalnızca geçmişte şirket aracılığıyla satın almamış olanlara sunuyor. Ancak, bir nedenden ötürü, bu stok farklı görünüyor.

Bu yeniden stoklamayla ilgili tek olumlu şey, davetliler için bu satış dönemi sona erdiğinde, Sony’nin genel halka da bir stok ayırmas ve diğer birçok müşteriye de bir PS5 yakalama şansı vermesidir.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaOyun