Oyun

Ratchet & Clank: Rift Apart oyun nasıl kaydedilir?

Ratchet & Clank: Rift Apart oyun nasıl kaydedilir?

Ratchet & Clank: Rift Apart, açık ara en iyi Ratchet & Clank oyunudur. Ve PS5’e özel olduğu için kesinlikle çok etkileyici görünmektedir.

Önyükleme yaptığınız andan itibaren Ratchet & Clank: Rift Apart oyununda, Pixar tarafından yaratılmış bir animasyon filminin merkezinde olduğunuzu hissediyorsunuz. Ancak oldukça uzun bir macera olduğundan, tek oturuşta tamamlama şansınız yok. Ve zamanı geldiğinde, oyundaki ilerlemelerinizi nasıl kaydedeceğinizi merak edeceksiniz

Gerçek şu ki, Cırcır ve Clank: Rift Apart ilerlemenizi manuel olarak kaydetmenize izin vermez. Bunun yerine, oyunun otomatik kaydetme sistemine güvenmeniz gerekir. Neyse ki oldukça sağlam, ilerlemenizi düzenli olarak ve görünüşte herhangi bir sorun olmadan kaydeder. Ekranın sağ alt köşesinde görünen kaydetme simgesini aramanız yeterlidir.

Yeni bir bölgeye girdiğinizde, farklı bir gezegene seyahat ettiğinizde veya Bayan Zurkon’u ziyaret ettiğinizde oyun genellikle otomatik olarak kaydedilir. Her durumda, oyunu ne zaman kapatırsanız kapatın, en kötü senaryoda bile en fazla birkaç dakikalık ilerleme kaybedersiniz.

Ayrıca, çok sayıda kaydetme yuvasının mevcut olduğunu belirtmekte fayda var, bu nedenle hanenizin birden fazla üyesi aynı profili kullanarak oynamak istiyorsa, bunu başka bir oyuncunun ilerlemesini etkilemeden yapabilirler.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaOyun