Oyun

Ratchet & Clank: Rift Apart – Pixelizer’ın Kilidini Açma

Ratchet & Clank oyunundaki en önemli özelliklerden biri de oyuncuların emrindeki silahlardır. Bazıları güçlü, diğerleri gösterişli ve bazıları her ikisinden de bazı şeyler taşımaktadır. Güç ve yetenekle eşleşen bir silah arıyorsanız, Pixelizer’dan daha uzağa bakmayın. Bu kısa menzilli silah, herhangi bir düşmanı kendilerinin bir piksel versiyonuna dönüştürecek ve bu süreçte sağlıklarını parçalayacaktır.

Diğer silahların aksine Pixelizer, kilidi kolayca açılmayan bir silahtır. Bu nostaljik silahı korumanın sadece iki yolu var.

Seçenek 1: Ön sipariş bonusunuzu kullanarak bu silahı hemen güvenceye alabilirsiniz. Fiziksel kopyalar satın alanlar, kasalarında, Carbonox Zırhının erken kilidinin yanı sıra bu silaha yetki veren bir kod içeren bir ek bulabilirler. Dijital sahipler, oyunlarının yanında indirilen ek içeriğe sahip olacaklar.

Seçenek 2: Lansman Sürümünü kaçıranlar için nu silahı almak için hala umut var, sadece daha uzun bir süreç olacak. Bu silahı erken kilit açma jetonu olmadan almak için, Challenge Mode’un kilidini açmanız gerekecek ve oradan Bayan Zurkon’dan satın alın.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaOyun