Oyun

Ratchet & Clank’taki En İyi Silahlar

Ratchet & Clank serisi, çılgın silahlara ev sahipliği yapıyor. Oyunculara açık pek çok yeni silah sunan oyunda, hangi silahların en iyi sonucu verdiğini bulmaya çalışmak çok zor olabilir.

Oyunun 20 silahının her biri kullanışlı olsa da, bazıları oyunun çok çeşitli düşmanlarına karşı iyi performans gösterir. Oyunun farklı boyutlarında ilerlerken yolunuza çıkan tüm düşmanları yok etmek için bu silahları aldığınızdan emin olun.

Blast Pistol

Oyunun başlangıç ​​silahı aynı zamanda en çok yönlü silahlarından biridir. Burst Pistol, tetiğe ne kadar sert basıldığına bağlı olarak iki hızda küçük bir mermi akışı ateşler. Etkileyici bir menzil ve makul bir hasar ile oyuncular bölgedeki herhangi bir yerden düşmanları alt edebilirler. Seviye 5’te Blast Pistol’a yükselir ve bir yerine aynı anda üç atış yapar.

Drillpack

Düşmanları kovalayan bir silah mı arıyorsunuz? Drillhound’u deneyin! Bu silah, düşmanlara doğru dönen güçlü canlı matkaplar ateşler. Bu silahlar düşmanlara kilitlenerek onları avlayabilir. Tamamen seviye atlandığında Drillpack olur ve her Dillhound atışında iki Drillpup ortaya çıkar.

MS. Fungal

Birden fazla merminiz varken neden bir mermi akışıyla yetiniyorsunuz? Bay Mantarlar, Ratchet ve Rivet’in yanında düşmanları vuran bir müttefiktir. Bu silahla maksimum seviyeye ulaşmak, silahı Ms. Fungal’a yükseltecek ve oyunculara her kullanımda ikinci bir müttefik kazandıracak.

Toxiary Sprinkler

Mobil düşmanlarla ilgili sorun mu yaşıyorsunuz? Topiary Sprinkler’ı deneyin. Bu silah, düşmanları toprağa eker ve onları hasara karşı daha duyarlı hale getirir. Sonunda düşmanları dondururken hasar veren Zehirli Fıskiyeye dönüşecek. Düşmanları hızla halletmek için diğer silahlarla birlikte kullanın.

Peacemaker

Warmonger basit bir roketatardır, ancak bazen sadelikte güzellik vardır. Düşmanlara savrulan güçlü bir savaş başlığı göndermek için sadece nişan alın ve tetiği çekin. Warmonger’ın evrimi Peacemaker daha da güçlüdür ve çarpma anında mikro roketler üretir.

Lightning Strike

Burst Pistol sizin için yeterince etkili değilse, Paratoner’i deneyin! Bu tabanca, düşmanlar arasında elektriği zincirleyen ve bu süreçte onları sersemleten iletken atışlar yapar. Düşmanları yavaşlatmak için harika bir araçtır ve oldukça güçlüdür. Yıldırım çarpması elektriği daha da hızlı zincirler ve silahla öldürülen düşmanlar yakındaki düşmanları bile ateşleyebilir.

Blackhole Vortex

Çok fazla güce sahip uzun menzilli bir silahla ilgileniyorsanız, Kara Delik Fırtınası’nı alın. Isındığında, bu minigun düşmanları sersemleten ve parçalayan bir mermi yağmuru salıyor. Gözlerinizi aşırı ısınma göstergesinde tuttuğunuzdan emin olun. Onunla öldürülen düşmanların patlamasına neden olmak için onu Kara Delik Vorteksine yükseltin.

Wreckochet

Çekiçle eve zarar veren bir silah için Richochet’yi alın. Bu silah, aynı düşmanı kör noktalarından tekrar tekrar vurabilen ve onları sürekli olarak sersemleten bir mermi ateşler. Bağlanmayan tüm çekimler Richochet’nin dergisine geri gönderilir. Bu silahın son şekli Wreckochet’tir ve her atışa ekstra tekme ekler. Garantili hasar için mükemmel bir silahtır.

Apocalypse Glove

Başka bir minyon yumurtlama silahı olan Glove of Doom, Cırcır ve Perçin’i takip ederek yakındaki düşmanları takip edip onlara saldıran birkaç Doom Ajanı yaratır. Bu vahşi otomatları satın aldığınızda cıvatanızın karşılığını alacaksınız. Yeterli kullanımla Kıyamet Eldiveni’ne dönüşür ve bu sürümdeki robotlar da kendi kendini imha eder.

Ryno 8

Oyunun en gösterişli silahı, düşmanları ezmek için diğer dünyalardan enkaz bırakarak başka bir boyuta açılan bir kapı açan RYNO 8’dir. Bu Silahın kilidini açmak için oyuncuların oyunun 10 gizli Spybot’unu bulmaları gerekecek..

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaOyun